Arktilised külmakreemid

Arktiline_seeria_k2pikud_1000x1000LUMI Arktilise seeria valikus on näokreem ja  kätekreem, mõlemad mõeldud kergesti ketendavale, päikesepõletuse või külmapunetuse poolt ohustatud nahale. Tummised,  kuid kergesti imenduvad nahapäästjad kaitsevad, pehmendavad ja parandavad naha niiskusthoidvaid omadusi.

Arktiline_seeria_mesilasvaha_1000x1000Sarja ühisosaks on kodumaine mesilasvaha, mis tekitab nahale vetthülgava ja matistava kaitsekihi, mis ei lase niiskusel põgeneda. Eriti oluline on see tundliku ja allergilise naha korral, et ärritajad ei pääseks läbi kaitsebarjääri. Ühtlasi pakub mesilasvaha nahal ka niisutavat efekti. Kaitsva kihi all toidavad nahka sügavuti taimeõlide ja ekstraktide mikstuur, mis kiirendavad naharakkude uuenemist ja naha enda kaitsevõime taastumist.

Nii näo kui kätekreem sobib nahale, mis on külma või intensiivse päikese tõttu muutunud kuivaks, ketendavaks või sügelevaks. Samuti sobivad kreemid hästi ülikuivale või ülitundlikule nahale ning kasutamiseks laste õrna naha kaitsmiseks ja niisutamiseks.