back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 39 €

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Bio-Klinik

Atoopiline dermatiit? Rosaatsea? Kuiv, tundlik ja punetav nahk? BIO-KLINIK on just Sulle!

Esimene eestimaine prebiootiline ja hüpoallergeenne sari tundlikule nahale. See on parim, mis on pakkuda tippteaduse ja looduse sümbioosis. Parfüümi, säilitusainete ja muude ärritajate vaba looduslik koostis, mis ei tekita punetust, ei aja sügelema ja ei kipita. Lisaks kohesele naha niisutamisele ja lisakaitse pakkumisele, aitab kreem nahal end ise aidata, parandades ja tugevdades selle struktuuri aja jooksul.

Mida tähendab hüpoallergeenne? Hüpoallergeene toode on testitud erinevate nahaseisundite korral, see ei ärrita, ega kipita, ei tekita allergilisi reaktsioone. Antud testimine on samm edasi dermatoloogilisest testimisest.

Mida tähendab prebiootiline? Naha kaitsmisel ja selle tugevuse jaoks vajalike ainete tootmisel on suur roll mikrobiootal ehk nahal elavatel kasulikel bakteritel. Prebiootiline toode on selline, kuhu on lisatud aineid, mis soodustavad nahale kasulike bakterite levikut ja vähendavad võimalust, et nahal võimutsevad mikroorganismid, mis mõjuvad nahale kahjulikult. Mitmed uuringud toovad välja, et eri nahaprobleemide ja ülitundlikkuse aluseks on tasakaalust väljas mikrobioota, ülehooldamine ja valed hooldusvõtted. BIO-KLINIK sari ongi loodud seda olukorda päästma.

Meile endale eriti südamelähedane sari kasvas välja soovist aidata atoopilise dermatiidi käes kannatavaid pereliikmeid.
– Helen, LUMI asutaja

loader