TASUTA tarne al. 39€

Rahustav ja taastav juuksemask

LUMI rahustav ja taastav juuksemask

Mis on parim vahend stressi vastu? Iseenda ja lähedaste poputamine ikka. Peapesu kerge massaažiga vabastab pingeid. Tiibeti meditsiini kohaselt on just peas hulk punkte, mis võtavad ärevust alla ja kus on äreva nö tuuleenergia kanalid. Siit üks hea retsept LUMI kaasasutajalt Helenilt, kes alustas Tiibeti meditsiini õpinguid 2017. aastal ja kes teeb maski nii endale kui oma perele. 

Retsept umbes-täpselt

  • õunaäädikas ca 1 spl
  • mahe maitsestamata jogurt ca 2 spl (Pajumäe näiteks)
  • kodumaine mesi ca 2 spl
  • La-Laa beebiõli või toitev kehaõli või külmpressi kanepiõli. Nii palju kui meeldib (sõltub juuste rohkusest, seega lisa see viimasena)

Sega ained kokku ja hoia maski peas 30 minutit, seejärel pese õrnalt välja. Koguseid võib igaüks vastavalt soovile ja juuste rohkusele kohendada. Kes soovib ja kodus leidub, võib lisada külmpress neemiõli. La-Laa beebõlis aga juba on mitmed peanahale ja juustele vajalikud koostisosad olemas.

Tulemus? Juuksed saavad imepehmed, siidised ja terved, peanahk on toidetud ja terve! Eriti vajalik, siis kui keha on stressis ja meel ärev. Samuti talvejärgse kuivusega, kui pea sügeleb ja juuksed on elutud. Soovitame teha vähemalt korra nädalas.

Fotodel: Lumi sõber Aleksandra 

LUMI hooldav juuksemask