TASUTA TARNE al. 39€

E-poe kasutustingimused

Tellimine

Tooteid saab lisada ostukorvi vajutades nupule „Soovin tellida“. Ostukorvis on näha toodete hinnad ja tellimuse kogumaksumus. Ostu vormistamiseks tuleb Teil valida  soovitud tooted ostukorvi, kinnitada tellimus ja tasuda arve.

Kauba saatmine

Kaup lahkub meie tootmisest hiljemalt 5 tööpäeva jooksul, kui just toote juures ei ole märgitud teisiti. Enamasti paneme paki juba samal päeval posti ja saate selle kätte Eesti siseselt järgmisel või ülejärgmisel päeval.

Kauba saatmiseks kasutame SmartPosti.

Kõikidele ostudele, mis ületavad ostusumma  39€, on kauba saatmine Smartposti pakiautomaati Eestis TASUTA.

Alla 39 € ostudele lisandub saatmiskulu kliendi poolt valitud Smartposti pakiautomaati 2.49€. Erandiks võivad olla suure soodustusega kampaaniad meie e-poes või meie partnerite juures. Kui transporditasu lisandub, on see ostu sooritamisel välja toodud.

Garantii ja kauba tagastamine

Kõigile müügil olevatele toodetele kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud  garantiid ja tagastamise kord.

Teil on õigus tagastada meie e-poest ostetud kaup 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, kahjustatud ja toote pakend ei tohi olla avatud. Perfect Cosmetics OÜ tagastab kliendile raha 3 (kolme) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Avatud pakendiga kosmeetikatooted tagastamisele ei kuulu. Tagastamise postikulu tasub Klient.

Perfect Cosmetics OÜ garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete salastatuse ega müü/edasta/vahenda kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud erikokkulepete korral (võimalike kampaaniate vmt võitjate avaldamisel).

 

Luminordic.com lehel olevate materjalide kasutamise tingimusteks on kokkulepe lehe haldajaga ning materjali varustamine otselingiga leheküljele www.luminordic.com.

Perfect Cosmetics OÜ jätab endale õiguse kasutamistingimusi ette teatamata muuta ja täiendada.