LUMI puhkab 19.07-01.08! Pakke saadame välja 20., 23., 27. ja 30.07

Kvaliteet

Nahk on sinu organismi barjäär erinevatele keskkonnamõjudele, kaitstes nii soovimatu päikesekiirguse kui kahjuliku stressi eest. Need põhjustavad muuhulgas vananemise ilminguid, naha kuivust, pigmendilaike ja põletikke. Nahk vajab pehmuse, sileduse ja sära säilitamiseks vett. Vananemise ja kuiva naha korral, eriti talvisel ajal, naha niiskustase aga langeb. Selle tulemuseks on kuiv nahk ja tuhm jume. Vale hoolduse korral on need kerged tekkima ka noorel nahal. Just seetõttu vajab sinu nahk hooldust, mille koostisosade valemid on spetsiaalselt välja töötatud, et tähtsaid funktsioone toetada ja panna nahka enda ise parendama.

Personaalne lähenemine koos teadusega

Isiklikust kogemusest võrsunud LUMI värskeid ideid toetavad ülemaailmsed teadusuuringud. Garanteerimaks oma toodete kvaliteeti ja pakkumaks usaldusväärset informatsiooni looduskosmeetika vallas, oleme Eesti looduskosmeetika klastri ühed asutajaliikmed ning Tartu Ülikoolist võrsunud teadusmahukas ettevõte.
Usume looduslikku nahahooldusesse, mis on tugevalt seotud uusimate teadussaavutustega. Neid innovatsioone järgides pakume ka kõige tundlikumale nahale õrna, kuid efektiivset hooldust.

Vaid parim sinu naha heaks

Eesti ülikoolidega koostöös arendatud tooted on toodetud Eestis vaid parimast toorainest, pidades silmas nende toimet ja koosmõju nahale. Tulemuseks uue generatsiooni looduskosmeetika, mis ei tee kompromisse efektiivsuse arvelt.
LUMI nahahooldustooted baseeruvad külmpressitud kanepiseemneõlil. Hindame kõrgelt külmpressitud õlide ja töötlemata koostisosade kvaliteeti ning maksimaalset toimet nahale. Soovime anda sinu nahale tagasi jõu ja tasakaalu enda eest ise hoolitseda, stimuleerides selle loomulikke funktsioone. Toodete värskuse tagab õhukindel pakend, mitte sünteetilised säilitusained. Mugav ja hügieeniline pumppudel tagab õrnade koostisosade kaitse ning selle, et kogu toote saab ka pudeli seintelt kergelt kätte. Vaid üks pumbatäis LUMI headust ning tunned koheselt puhast loodust selle parimas lõhnas ja värvitoonis.
Lisaks kvaliteetsele nahahooldusele usume, et ilu ja tervis tuleb seestpoolt. Teekonnal täiusliku naha saavutamiseks on üliolulised ka toit, mida sööd, mõtted, mida mõtled ning emotsioonid, mida tunned. Üldise heaolu saavutamise kõrval on meie visiooniks ka aidata teha arukaid otsuseid nahahoolduses ning toiduvalikutes.

LUMI erilisus
Kõik hooldustooted on naha vastu õrnad. Samuti on LUMI unisex, olles armastatud nii meeste kui ka naiste poolt. Teeme tihedalt koostööd mitmete professionaalsete organisatsioonide ja spetsialistidega, et kindlustada toodete efektiivsus ja sobivus ka kõige nõudlikumale nahale.
LUMI ei kasuta lõhnaaineid. Enamik meie toodetest lõhnavad kergelt ja naturaalselt. Nõudluse tõttu oleme aga kolme kehahooldustootesse lisanud eeterlikke õlisid: Toniseerivasse kehalosjooni, Toitvasse kehaõlisse ning Intensiivniisutusega kätekreemi. Need mõjuvad kui aroomiteraapia ning annavad toodetele värske ja meeliergutava lõhna. Nende kasutamisel peaksid aga ettevaatlikud olema beebiootel ning ka imetavad emad.
Kõik LUMI näohooldustooted on lõhnatud. Seda on ka apteegisarja LUMIderm tooted. Need on dermatoloogiliselt testitud ja Eesti Allergialiidu poolt tunnustatud, sobides ideaalselt ka kõige tundlikumale ja probleemsele nahale ning lastele.

LUMI toodete karbid on keskkonnasõbralikud ja toodetud “Rohelise trükise” standardi järgi.