TASUTA TARNE al. 39€

Head tegev huulepalsam

Oleme LUMIs valmis saanud uue toote, milleks on CBD+ Head tegev huulepalsam.  Tegemist on palsamiga katkistele huultele, ärritunud nahale ja parandamist vajavatele kohtadele ühiskonnas. Palsami müügiga toetame igal poolaastal ühte heategevuslikku organisatsiooni. Esimese poolaasta toetuse saaja on Loomus, kes saab toetusega võidelda selle eest, et Eestis keelustataks karusloomafarmid.

Palsam nahale

Mõeldud eelkõige huultele, aga sobib ka muude pisemate nahaärrituste puhul. Nahk pehmeneb koheselt, saab ajapikku tagasi oma võime kinni hoida niiskust ja muutub siidiseks. Palsam on vegan ja täis head ja paremat. Sisaldab näiteks suurepärast naha taastajat CBD-d ja külmpressitud kanepiseemneõli.

Palsam ühiskonnale

Igal poolaastal valime koos LUMI toodete kasutajatega ühe tubli ühingu keda toetada, sest väikestest muutustest muutub ka meie maailm! Olgu tegemist keskkonna heaolu eest hoolijatega, inimõiguste eest võitlejatega, loomade eest seisjatega või midagi hoopis muud- Head tegev huulepalsam jääb alatiseks head tegema ja LUMI väärtuste eest seisma! Esimeseks toetuse saajaks on Loomus, kes kasutab toetust, et karusloomafarmidele tuleks lõpp!

Head tegev palsam sünnib headest tegudest!

Meie unistus on luua toode, kus kõik tootmisahela lülid tulevad heategevusega kaasa ja teevad omapoolse annetuse toorme või teenuse näol. Tahame esile tõsta Labelprinti, kes olid nõus kohe jah ütlema ning teevad nüüd tootele tasuta etiketid! Hetkel räägime läbi ka mitme teise tarnija ja edasimüüjaga ning loodame, et heategevuspisik on nakkav. 

Kuidas osta?

Meie epoest siinsamast saab osta nüüd ja kohe. Edasimüüjate juurde jõuab palsam müüki 2020. aasta alguses.