back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

SKIN GYM

Ilmselt ei vaidle keegi selle üle, et järjepidev treening muudab naha kauniks ja pinguldunuks. Seda tänu inimkeha fantastiliselt keerulisele loomule, mis mõistab vajadust treeningujärgselt end parandada ja tugevdada. Kahjustatud rakud vajavad uuendamist ja lihased ning teised olulised neid ümbritsevad struktuurid vajavad tugevdamist – nii ka nahk!

On aeg oma näole ja kehale tutvustada LUMI uut Skin Gym sarja , mis sisaldab treeningmolekule imiteerivat taimset kompleksi Baolift™.

Baolift ™ edastab nahale ja lihaseid ümbritsevale fastsiale sõnumi, justkui oleksid teinud korraliku jõutrenni. Nii saavad nahk ja selle aluskoed muutuda vastupidavamaks ja vetruvamaks! Just nii nagu jõutrenn meie kehaga teeb…

SKIN GYM TOOTESARI

NEW
SKIN GYM Facial Training Formula näoseerum
59.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON! Õlivaba neurokosmeetiline seerum, mis viib treeningut imiteerivad kasud otse sinu naharakkudesse! Rakutasandil fitness on enneolematu viis näonaha pinguldamiseks ja kontuurimiseks! Maailma esimene patenteeritud Baolift™ bioaktiivühendit sisaldav Skin Gym Training Formula on kui Sinu naha personaaltreener, et Sinu treenitud keha oleks harmoonias Sinu noorusliku näoga!
Add to bag
NEW
Skin Gym Body Treatment kehaseerum
39.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON!  Õlivaba, pinguldav ja trimmiv seerum viib treeningu toimed otse sinu naharakkudesse. Rakutasandil fitness - see on enneolematu viis naha pinguldamiseks! Maailma esimene Baolift™ sisaldav tootesari Skin Gym Body Treatment on kui Sinu naha personaaltreener! Trimmi oma nahka koos või ilma päriselt treenimata, nüüd on see tõepoolest võimalik!
Add to bag
Vaata kõiki
loader