Ebajasmiini hüdrosool

Kodumaine hüdrosool Uugla küla Mõisapargist │ 30ml │ Limiteeritud partii

9.00 -

Laos

Ebajasmiini lillevesi on ideaalne värskendaja ja jahutaja, sobib ka nahaärrituste rahustamiseks.

Kirjeldus

Ebajasmiini hüdrosool – hellitav suvelillede värskus!

Ebajasmiini hüdrosool on värskendav, lilleline vesi, mis on aurudestilleeritud ebajasmiini õitest. Sellel on kerge, magus ja lilleline lõhn, mis meenutab kevadet. Lillevesi sobib kõikidele nahatüüpidele ning seda võib kasutada nii naha värskendamiseks kui ka jahutamiseks. Hüdrosool toimib suurepäraselt ka põletiku ja nahaärrituse leevendamiseks.

Ebajasmiini hüdrosooli tootmisest

LUMI hüdrosoolid on destilleeritud värsketest kodumaistest taimedest, mis tähendab, et meie näovees ja seerumites sisalduvad lilleveed EI OLE eeterlike õlide tootmisjäägid. Kasutame nii aurdestilleerimist kui ka meetodit, mis võimaldab meil püüda mitte ainult taime lenduvaid komponente, vaid ka taime rakuvett. Tavapärasel eeterlike õlide tootmisel kasutatakse kõrgsurvemeetodit, mille käigus kasulik rakuvesi hävineb. Samuti ei saa elusat rakuvett kuivatatud taimsest materjalist. Taimed peavad olema värsked! Just see rakuvesi, mis on täis toitainerikkaid mineraale, fütosteroole, antioksüdante ja lugematuid kasulikke botaanilisi kemikaale, annab hüdrosoolile aromaatsed ja terapeutilised omadused.

Kuidas ebajasmiini hüdrosooli kasutada?

KASUTA TOONIKUNA – Puhasta nahk ning pihusta ebajasmiinivesi otse näole või kehale. Toimib nahaärrituste leevendajana. Jätka hoolitsust kreemi või seerumiga.

KASUTA JUUSTEL – Sobib mõnusaks värskendajaks rannas või hoopis jahutavaks rahustajaks pärast päevitamist.

Meelespea

LUMI tooted on erilised – looduslikud, värsked ning minimaalselt töödeldud, mistõttu palun kaitse neid otsese päikesevalguse eest. Hüdrosool püsib Sinu nahale parim kuni kuus kuud pärast avamist. Kui teed kasutamises pausi, säilita toodet külmkapis, nii pikendad pisut hüdrosooli eluaega.

Teeme koos head ja hoiame keskkonda! Loe meie taaskasutamise juhendit SIIT ja vii tühi pakend ümbertöötlemiseks kogumiskonteinerisse.

koostis

Arvustused (0)

Jaga oma mõtteid!

Anna teada, mida sa arvad...

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Tagasiside

There are no contributions yet.

×

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud