Haapsalu Kosmeetik Maris Narrusson | Aastalõpu “smartbeauty” sooduspakkumine: kogu keha protseduur koos Lumi näohoolitsusega

Haapsalu Kosmeetik Maris Narrusson | Aastalõpu “smartbeauty” sooduspakkumine: kogu keha protseduur koos Lumi näohoolitsusega

180 min

75

Tootekood: 80906 Kategooria:

Kirjeldus

Soovid osa saada näohooldusest, mille metoodika taastab näolihaste loomuliku seisundi, vabastab lihased üle- või alapingest, silub lihaste peal olevat sidekude (fastsiaalne kude) ning samal ajal iluterapeut võimleb sinu näo ja kaelalihastega ning mille tulemusi on koheselt näha?

See ei ole lihtsalt reklaamlause, vaid päriselt kogetav ainulaadne iluprogramm. Selline tehnika tagabki noorusliku näoovaali ja õiges toonuses lihased. Eestis täiesti ainulaadne Lähenemine – pika tööstaaziga kosmeetik on õppinud parimate väliskoolitajate käe all erinevaid tehnikaid- lihaskarkassi mõjutav postisomeetriline relaksatsioon, lihaseid ja sidekudet mõjutav miofastsiaalne reliis, antud piirkondade instrumentaalne massaaz ja hemolümfidrenaaz.

Neid tehnikaid kombineerides, on tulemusi näha juba esimesel korral. Modelleeriv programm on justkui “smartbeauty” pakett- ehk siis “tark ilu”- on vaja kasutada teadmisi ja tarkust, et päriselt mõjutada erinevaid lihasliine ja kaotada kudedes ebavajalik pinge. Sobib väga hästi peale iluoperatsioone ja täitesüste, kaasa arvatud rinnaimplantaadid, sest antud koormus mõjutab lihaskonda otseselt ning seetõttu ka näo ja kaelalihaste üle- või alapinget.

On täispikad programmid, mis kestavad kuni 3 tundi, olenevalt soovitud eesmärgist. Lühemad programmid jäävad pooleteise tunni piiridesse. Iluterapeut tegeleb iga kliendiga vastavalt tema vajadustele ja valitud paketile. Instrumendiga käiakse läbi kõik vajalikud lihasliinid, pikemas paketis kogu keha- kaasa arvatud jalalabad. Hubane ja privaatne salong asub otse Haapsalu vanalinnas lossimüüride ääres. Tallinna kesklinnast lühikese autosõidu kaugusel. Pooleteise tunniga oled jõudnud armsasse Eesti väikelinna, mis võtab kohe maha pealinna pinged.

Aastalõpu “smartbeauty” sooduspakkumine:

Kogu keha protseduur koos Lumi näohoolitsusega 75€

PS! Protseduuri vastunäidustused-

Tugev pea või ajutrauma viimase 2a jooksul, hüpertooniatõbi 3 aste, raseduse 1 trimester, onkoloogia rasked autoimmuunhaigused, stomatoloogilised operatsioonid 2kuu jooksul, näo kirurgilised operatsioonid 2 kuu jooksul.

 

 

       

 

 

Broneerimine: FB-s Kosmeetik Maris Narrusson, tel. 56224455.

Kupong/kinkekaart kasutamiseks kuni 31.03.2020. Teenuse kasutamiseks kasuta tellimuskirja numbrit.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Haapsalu Kosmeetik Maris Narrusson | Aastalõpu “smartbeauty” sooduspakkumine: kogu keha protseduur koos Lumi näohoolitsusega”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga