Naudinguline öö

NATURAL HIGH ORGASMITILGAD CBD-GA 20ML | BETOONKONTEINERIS KÄSITÖÖ KÜÜNAL 220G | PÕLEMISAEG 40H

45.9054.00 -

Mis on mõnutunde eelduseks? Lõdvestumine nii keha kui meele tasandil. Mida suurem on lõdvestumine, seda suurem on võime erutuseks. Natural High & LUMI Käsitöö küünla kombinatsioon aitab lõõgastuda nii kehal kui meelel ja luua sobiliku atmosfääri armastuse rituaalideks.

Kirjeldus

Vürtsita jõulurõõmu uutmoodi naudingutega! Natural High orgasmitilgad toovad
pimedatesse talveõhtutesse kirglikku õhinat ja kingivad võimaluse kogeda kauakestvat rahuldustunnet. Süüta LUMI käsitöö küünal ja kingi oma armastatule unustamatu öö.

Naudingu uus tase
Orgasmitilgad suurendavad mõnutunnet ja intensiivistavad orgasmi ning aitavad luua mängulise meeleolu. Natural High lõdvestab kudedest pinge, tekitab surina ja soojustunde.

Anna aega mõjumiseks
Loksuta rõõmuga enne kasutamist. Enne tilgutamist soojenda käes, sest rafineerimata kookosõli muutub vedelaks 24 kraadi juures, jahedamas on tahkes olekus.

Tilguta või kanna näppude abil intiimpiirkonda. Esialgu mõned tilgad. Mõni vajab vähem, teine rohkem.

Soovitav on toode peale kanda vähemalt 15 min enne, kui läheb mõnulemiseks. See annab aktiivainetele aega mõju avaldada. Kasuta seda aega, et viia end mõnusasse meeleollu, ootuselevuses end pisut üles kruttides.

Orgasmihormoon anandamiid
Anandamiid on meie keha loomulik heaolu, nö orgasmihormoon, mis kinnitub endokannabinoid retseptoritele. Kanepilehtedest eraldatud täisspekter CBD on selle looduslik nõbu, mis kinnitub samadele retseptoritele. Meie intiimpiirkonnas on neid retseptoreid hulgi. Sellest ka toote imeline mõju.

Meelespea
Peale avamist kasutage 3 kuu jooksul. Hoida kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest.

Toode ei sobi kokku lateksist kondoomide ja leludega, sest looduslikud õlid teevad lateksi rabedaks.

CBD-d on kahetine mõju. Väike kogus mõjub lõdvestavalt ja erutust suurendavana, suur kogus aga tuimestavalt. Katseta ja leia just see õige hulk enda keha jaoks.

Tootel on kerge nö rohulõhn ja suhteliselt tume värvus. Seepärast palun ole ettevaatlik valge voodipesuga. Looduslikud õliplekid saab suuremal kuumusel välja pesta, eriti hea kui lisada pesutrumlisse pisut söögiäädikat.

Meie käsitsi valmistatud küünlad on:

  • disainitud ja toodetud siinsamas Eestis, meie pikaaegse koostööpartneri Meelika, OKO Candles OÜ poolt
  • valmistatud 100% puhtast looduslikust vahast
  • julmusevabad ja vegan

Betoonkonteineritesse valatud LUMI käsitöö küünlad toovad minimalistliku Skandinaavia rafineerituse hõngu igasse interjööri. Meie küünlaanumad on veekindlaks töödeldud naturaalse kanepiõliga ja sobivad suurepäraselt taaskasutamiseks, olgu siis taaskord küünlahoidjana või maitseka sisustuselemendina – näiteks lillepoti või hoiutopsina.

LUMI küünaldes on kasutatud 100% orgaanilisest puuvillast tahte ning rapsi- ja kookosvaha segu. Kogu meie vaha on toodetud Euroopas, on GMO-vaba ja vegan. Rapsi- ja kookosvahad pole mitte ainult biolagunevad, vaid ka põlevad parafiiniga võrreldes kauem ja puhtamalt. Kas pole mitte äge?

NB! Pilt on illustratiivne ja vastavalt küünla lõhnale võib erineda küünlatopsi värv!

koostis

NATURAL HIGH ORGASMITILGAD CBD-GA

Inci: Cocos Nucifera Oil**, Cannabis Sativa Seed Oil*, Cannabis Sativa Leaf Extract, Tocopherol*, Helianthus Annuus Seed Oil*

* Koostisosa omab ökosertifikaati

**Testitud raskemetallide ja pestitsiidivaba komponent

LUMI KÄSITÖÖ KÜÜNAL 

Küünla valmistamisel on kasutatud rapsi-ja kookosvaha segu. Vaha on toodetud Euroopas. See on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga ning vegansõbralik. Küünlas on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti. Toode on disainitud ja toodetud Eestis.

 

 

 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi
Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud