Isale

Tundub, et isale ja vennale on tihtipeale just eriti keeruline kinki valida. Siit kõnekad kingid, mis loovad nii elevust ja heaolutunnet pikaks ajaks. Saad võimaluse tutvustada isale midagi uut ja väärtuslikku. Pakendame soovi korral šikki kinkepakendisse. 

Gabor Szirko, kahe lapse isa ja  Ida-Talinna Keskhaigla naistearst:

“Mis muud öelda, kui BIO-KILNIK kreem on väga mõnus. Mul on muidu kuivapoolne nahk ja 24h arstivalvetes olemine ei tee just olukorda paremaks. Kreem tundus esialgu paks, aga üllatuseks imendus väga hästi. Lõhnas neutraalselt ja rahustas-niisutas naha hetkega pärast raseerimist. Kindel lemmik ja jätkan kasutamist. Tore, et Eestis osatakse teha sellise kvaliteediga asju.”Bio-Klinik näokreem

Mehed ostavad talve tulekul tihtipeale endale ise ka näokreemi, tavaliselt lõhnatut apteegikosmeetikat või sünteetilist supermarketikaupa. Just selline kvaliteetkreem, mida isad apteegist ostaks, ongi Bio-Klinik. Sobib isadele, kes ajavad habet – rahustab, niisutab ja imendub ruttu. On lõhnavaba.
Garanteerib elevusmomendi kättesaamisel ja tänutunde tervest nahast pikaks ajaks.


Huulepalsam

Talvises külmas asendamatu abimees, mis hoiab huuled terved ja lõhedest vabad. Isegi siis, kui isa käib iga nädalavahetus suusatamas. Lõhnavaba.

Intensiivniisutusega kätekreem

Mehine käepigistus ei pea olema kare. No ei pea. Sobib isadele, kelle käed saavad vatti või on niisama kuivad.
Ulata abikäsi ja hoolitse oma isa eest, ta ju ise kvaliteetse kätekreemi ostmiseni tavaliselt ei jõua. Ta ütleb sulle kindlasti aitäh. Kui mitte suusõnaliselt, siis isekeskis oma peas kindlasti.

Vaata ka sektsiooni Meestele. Sealt leiad kinkekomplektid, mis on kokku pandud just Eesti mehe vajadusi silmas pidades.