Õele

Üldiselt on naistel oma õeraasule suhteliselt lihtne kinki valida. Vennad on enam hädas. Siit kingid, mis kindla peale kõnetavad, pakuvad elamust ja heaolutunnet.

Maret Miljan, värske ema, õde kolmele 

“Minu kaksikvend Märt on LUMI üks asutajatest, mistõttu neid kreeme olen ma saanud juba aastaid jõuludeks. Vennaraas uuris, et äkki on kreemid mind ära tüüdanud ja uuris uusi kingisoove. Kinnitasin, et ei ole ära tüüdanud. Vastupidi,  toimivad ja rõõmustavad! Soovitan talvisesse kaamosesse Halo niisutusmaski. See on nagu mõnus kreemitekk, millega nägu kinni katta, et pärast teki alt leida endaga rahulolev, beebipehme ja puhanud nägu. Nii mõnus ja nii kasulik!”

 

Intensiivniisutusega kätekreem

Õe käed vajavad midagi, mis muudaks nad pehmeks ja siidiselt siledaks? Selles kätekreemis on õrn kombinatsioon looduslikest taimeekstraktidest ja õlidest, et pakkuda kätele hoolt ja et neid kaitsta.

LUMI Toitev kehaõli

Me kõik vajame aega iseendale. Aroomteraapiline kehaõli sidrunheina ja kadakaga viib Sind hetkega suvisele rannaniidule, et saaksid unustada argisagimise ja keskenduda kõige olulisemale. Iseendale.
Eriti hea kasutada pärast vanni või dušši. Siidine eliksiir vajub kiiresti kuuma nahka, toites naha sügavamaid kihte. Terapeutline elamus kehale ja hingele. Iseenda koduses hubasuses.


Värskendav Kase näovesi

Õel on enamasti näokreem juba olemas ja enamasti on ta selle üle ka õnnelik. Mis võiks üllatada? Näovesi! Need ajad on möödas, kui näovesi tähendas toonikut, mis pärast puhastamist jättis kriipivalt puhta ja kiskuva tunde (nagu naha asemel oleks koopiapaber). Uue põlvkonna näoveed turgutavad nahka, eriti talvises kaamoses. Lisaks kasulikule toimele pakuvad ka pihustamisel tekkivat lõhnaelamust. Sõltuvusttekitavalt head.