Tervisehullule

Meil kõigil on see sõber kes hoiab meid kursis tervisetrendidega ja helistab sügise saabudes üle, et küsida kas me d-vitamiini võtame. Ta on ka see sõber, kelle poole pöördume nõu küsima kui oleme haiged, sest tal on meile anda list tervislikest toitudest, smuutidest ja toidulisanditest, mida meie kehad vajavad!

Valisime siia kingid, mis kõnetavad ka kõige teadlikumat tervisehullu!CBD+ salv

CBD on arvatavasti midagi, millega ta on juba kursis, aga äkki on see salv see millega ta veel tutvust teinud ei ole. See on midagi, mis sobib kõigile, aitab erinevate nahamurede korral ja on LUMI üks populaarsemaid tooteid. Kiiresti toimiv salv on omal kohal koduses arstimite sahtlis.La-laa beebiõli

Mitte ainult beebidele. Kõigile, kes soovivad mahekoostisega lõhnaainete vaba toodet. Sobib suurepäraselt keha niisutamiseks. Beebiõli baaskoostiseks on niisutav ja toitev kanepiseemneõli.Dr. Ohhira probiootikumid

See on sinu hetk oma teadmistega särada. Kui muidu saad kõik teadmised toidulisanditest oma tervisehullult sõbralt, siis nüüd on vastupidi!
Dr.Ohhira probiootikumid on segu probiootikumidest (piimhappebakterid) ja prebiootikumidest ning on 100% looduslik toidulisand. Ei sisalda kunstlikke lisaaineid, kemikaale, säilitusaineid, värvaineid, maitseaineid, keemilisi väetisi, pestitsiide või herbitsiide ja on GMO vabad.