Emale või ämmale

Emale LUMIst kinki valides saad olla kindel, et kõik tooted on ainult parimaist ökosertifitseeritud koostisainetest. Need on armastusega arendatud ja toodetud siinsamas Eestis, pakkudes lisaks heale sisule ka elamust pakendidisainist.

Superbloom näoseerum

Iga ema unistus. Hooldab ja hellitab põhjamaist küpsemat nahka. Pungil noorendavaid vitamiine, antioksüdante ja superõlisid. Elamus erilisusest ja luksusest, mis tuletab end meelde iga kord, kui imeline eliksiir naha sügavustusse vajub. Sobib kõigile nahatüüpidele.

Arktiline kätekreem

See on kätekreem üllatusmomendiga. Eriti talvel, eriti teiste eest hoolitsevatele ja kättpidi töös olevatele emadele. Üllatuseks on see, et käsi ei peagi enam pidevalt kreemitama.  

Superbloom näovesi

Hõrgu apelsinmündi aroomiga näovesi on pungil heast-paremast, mis silub ja ühtlustab tooni. Eriline lisandus igasse ilurutiini, mille väärtus seisneb nii toimes nahale kui ka heaolutundest, mida pakub väike vurtsakas värskust.

Kollageeni kreem. LUMI üks müügihittidest põhjusega. See lihtsalt toimib. Silub, pehmendab ja viib palgelt väsimusemärgid. Pikemaajaline kasutamine tugevdab nahka ja ergutab nahale vetruvust ja prinkust andva kollageeni tootmist. Sobib kõikidele nahatüüpidele. 

27Lisa korvi

Midagi vajaksid nagu lisaks? Vali Huulepalsam, uus niisutusmask Halo 10ml või Intensiivniisutusega kätekreem 50ml. Kõik on imeliselt head valikud täienduseks põhikingile või kinkekaardile. Kõik alla 10 euro.

Tahad anda otsustusõiguse siiski emale endale? Võta meie imekaunis sametpaelaga kinkekaart, millega käib kaasas personaalne nõustamine.

Mida emad arvavad?

Krista Kiin, kahe lapse ema ja staažikas ajakirjade ilutoimetaja:
“Kasutame Lumi kreeme suisa kogu perega: minu lemmik mitmendat aastat järjest on arktiline kätekreem. Olen vaid sellest abi saanud oma krooniliselt kuivadele ja ketendama kippuvatele kätele”