Isale või äiale

Tundub, et isale ja vennale on tihtipeale just eriti keeruline kinki valida. Siit kõnekad kingid, mis loovad nii elevust kättesaamisel kui heaolutunnet pikaks ajaks. Saad võimaluse tutvustada isale midagi uut ja väärtuslikku.

Bio-Klinik näokreem

Mehed ostavad talve tulekul tihtipeale endale ise ka näokreemi, tavaliselt lõhnatut apteegikosmeetikat või sünteetilist supermarketikaupa. Just selline kvaliteetkreem, mida isad apteegist ostaks, ongi Bio-Klinik. Sobib isadele, kes ajavad habet. Rahustab, niisutab ja imendub ruttu. On lõhnavaba.
Garanteerib elevusmomendi kättesaamisel ja tänutunde tervest nahast pikaks ajaks.

Intensiivniisutusega kätekreem

Mehine käepigistus ei pea olema kare. No ei pea. Sobib isadele, kelle käed saavad vatti või on niisama kuivad.
Ulata abikäsi ja hoolitse oma isa eest, ta ju ise kvaliteetse kätekreemi ostmiseni tavaliselt ei jõua. Ta ütleb sulle kindlasti aitäh. Kui mitte suusõnaliselt, siis isekeskis oma peas kindlasti.

Tervisekombo

Alandab põletiku ja kolesterooli taset organismis ning hoiab seedimise imeliselt korras. Eriti oodatud külaline pidusöömingute aegsesse pühadeaega.

Huulepalsam. Talvekülmas asendamatu abimees, mis hoiab huuled terved ja lõhede vabad. Isegi siis, kui isa käib iga nädalavahetus suusatamas. Lõhnavaba.

9,50Lisa korvi

Superbloom silmaseerum. Vaid julgetele kinkijatele ja julgete isadele! Isa ei ostaks seda ju ise eluilmastki, tundub nagu naiselik ilutamine. Samas näitavad tarbijauuringud, et silmad on isade peamine murekoht, kus märgatakse vajadust turgutuse järele. Kellelegi ei meeldi tumedad või kottis silmaalused. Seerum on soliidses, minimalistlikus pakend. Mugav roll-onina peale kanda. Ja ei mingit lillelõhna.

31Lisa korvi

Vaata ka sektsiooni Meestele. Seal leiad kinkekomplektid, mis ekstra pandud kokku Eesti mehe vajadusi silmas pidades.

Mida isad ise arvavad?

Gabor Szirko, Ida-Talinna Keskhaigla naistearst, kahe lapse isa:

“Mis muud öelda, kui BIO-KILNIK kreem on väga mõnus. Mul on muidu kuivapoolne nahk ja 24h arstivalvetes olemine ei tee just olukorda paremaks. Kreem tundus esialgu paks, aga üllatuseks imendus väga hästi. Lõhnas neutraalselt ja rahustas-niisutas naha hetkega pärast raseerimist. Kindel lemmik ja jätkan kasutamist. Tore, et Eestis osatakse teha sellise kvaliteediga asju.”