Õele

Toitev kehaõli

Me kõik vajame aega iseendale. Aroomteraapiline kehaõli sidrunheina ja kadakaga viib Sind hetkega suvisele rannaniidule, et saaksid unustada argisagimise ja keskenduda kõige olulisemale. Iseendale.
Eriti hea kasutada pärast vanni või dušši. Siidine eliksiir vajub kiiresti kuuma nahka, toites naha sügavamaid kihte. Terapeutiline elamus kehale ja hingele. Iseenda koduses hubasuses.

Näovesi

Õel on enamasti näokreem juba olemas ja enamasti on ta selle üle ka õnnelik. Mis võiks üllatada? Näovesi! Need ajad on möödas, kui näovesi tähendas toonikut, mis pärast puhastamist jättis kriipivalt puhta ja kiskuva tunde (nagu naha asemel oleks koopiapaber). Uue põlvkonna näoveed turgutavad nahka, eriti talvises kaamoses Lisaks kasulikule toimele pakuvad ka pihustamisel tekkivat lõhnaelamust. Sõltuvusttekitavalt head.

Õde alla 30 aasta. Vali Värskendav kasevesi

21Lisa korvi

Õde üle 30 aasta. Vali Superbloom näovesi

23Lisa korvi

HALO niisutusmask

Annab võimaluse võtta aeg maha, teha midagi vaid iseenda jaoks. Mask rahustab nahka, niisutab sügavuti ja taastab naha loomuliku sära. Jõulustress ja talvekaamos saavad näolt pühitud ja südamesse poeb mõnus soe tunne. Eriti oodatud külaline kingipakki pidude ajal.

Seerum

Soovid pisut hinnalisemat kinki? Superbloom anti-age tooted on erilised ja  luksuslikud lisandused igasse ilurutiini. Garanteerib tänu- ja heaolutunde pikaks ajaks.

Superbloom näoseerum

45Lisa korvi

Superbloom Geelkontsentraat  

39Lisa korvi

Kinkekaart. Vennad, kes ei tihka ise valikut teha, siis kinkekaart annab võimaluse õele valida tooted ise või koos LUMI meeskonnaga.  

Midagi vajaksid nagu lisaks? Vali Huulepalsam, uus niisutusmask Halo või 50ml kätekreem. Kõik on imeliselt head valikud kinkekaardile või põhikingile täienduseks. Kõik alla 10 euro.

Mida õed ise arvavad?

Maret Miljan, lektor ülikoolis, õde ühele vennale ning kahele õele:

“Minu kaksikvend Märt on LUMI üks asutajatest, mistõttu neid kreeme olen ma saanud juba aastaid jõuludeks. Tunamullu pelgas vennaraas, et äkki on kreemid mind ära tüüdanud ja uuris uusi kingisoove. Kinnitasin, et ei ole ära tüüdanud. Vastupidi,  toimivad ja rõõmustavad! Soovitan talvisesse kaamosesse Halo niisutusmaski. See on nagu hellitav kreemitekk, millega nägu kinni katta, et pärast teki alt leida endaga rahulolev, beebipehme ja puhanud nägu. Nii mõnus ja nii kasulik!”