Heale sõbrale

Heale sõbrale ongi hea kinkida midagi sellist, mis väärtustaks aja mahavõtmist, mis muudaks argipäeva pisut erilisemaks ja lõõgastaks. Või siis tutvustada midagi uudset, eriti hästi toimivat ja tervislikku.

 

Toitev kehaõli

Me kõik vajame aega iseendale. Aroomteraapiline kehaõli sidrunheina ja kadakaga viib Sind hetkega suvisele rannaniidule, et saaksid unustada argisagimise ja keskenduda kõige olulisemale. Iseendale.
Eriti hea kasutada pärast vanni või dušši. Siidine eliksiir vajub kiiresti kuuma nahka, toites naha sügavamaid kihte. Terapeutline elamus kehale ja hingele. Iseenda koduses hubasuses.
Nii naistele kui meestele. 

 

 

HALO niisutusmask

Annab võimaluse võtta aeg maha, teha midagi vaid iseenda jaoks. Mask rahustab nahka, niisutab sügavuti ja taastab naha loomuliku sära. Jõulustress ja talvekaamos saavad näolt pühitud ja südamesse poeb mõnus soe tunne. Eriti oodatud külaline kingipakki pidude ajal.

 

Kätekreem 50 ml siit või huulepalsam siit, kui vajad pisut soodsamat kinki? Need alla 10€ kingid pakuvad elamust heaolutundest pikaks ajaks. Soovid lasta sõbral ise valida? Kingi kinkekaart!

Lapseootel sõbrannale kingi aga Toniseeriv kehalosjoon. Pehmendab naha ja ütleb head aega rasedusarmidele.

Mida arvab sõber?

Eda-Ines Etti, sõber oma sõpradele, lauljatar ja telesaadete juht:

“Ei ole seni suur kehaõlide kasutaja olnud, niiet Lumi kehaõli on pisut minu ilurituaalidesse uudsust toonud. Esiteks on õli nii meeldiva metsa lõhnaga, et seda peale määrides rändasin hetkega oma vannitoast Hiiumaa kadakate vahele. Õli on rikkalikult niisutav, eriti mõnusalt toimis ta peale vanni ja naha koorimist. Pool niiskele ja kuumast vanniveest soojale nahala kandes imendus ta ekstra mõnusasti sügavamatesse naha kihtidesse. Ülimalt teraapiline toode ja just talvisel ajal omal kohal, kui nahk muutub kuivemaks ja vajab tähelepanu ja niisutust.”