Vennale

Huulepalsam

Talvises külmas asendamatu abimees, mis hoiab huuled terved ja lõhedest vabad. Isegi siis, kui vend käib iga nädalavahetus lumelauda sõitmas.
Lõhnavaba.

Hoolduskreem

Enamasti jäävad meeste teele tualetttarbed supermarketis. Soovid vennale pakkuda midagi enamat? Midagi, mis nahka tõsiselt hooldaks? Vali LUMI. Kõik kreemid on unisex ja meestele loodud komplektid leiad kategooriast Meestele.

Tervisekombo. Ehe loodusvägi kiudainete, õli ja kasulike bakterite näol. Hoiab keha supervormis. Eriti pühadesöömingute järgselt.

Kinkekaart. Annab võimaluse valida vennal tooted ise või koostöös LUMI meeskonnaga. Kaunis pakendis, kuhu saad käsitsi kirjutada oma soovid. Valiku leiad siit.

Mida vennad ise arvavad?

Karl Korsar, vend ja tekstiilidisainer:

“Töö tõttu jooksen mööda ilma ringi. Üks päev kõrbekuumas Dubais, seejärel sombuses Berliinis, mille takka pakasega Tallinnas. Huulte õrn nahk kipub kõige selle juures ikka kuivaks ja lõhkiseks minema. LUMI huulepalsam on pisike abimees, mis hoiab huuled terved. Eriti hea panna peale õhtul enne magamaminekut. Tundub, et siis nad taastuvad ja päeva jooksul püsivad terved.”