POWER COUPLES

KARMI ILMA POWERCOUPLE

Sügaviisutav kehalosjoon ja Arktiline näokreem

Tuul, külm, päike, keskküte.. you name it. Karmi ilma power couple tagab, et nahk on elujõust pakatav ja niisutatud kõigis kihtides, iga ilmaga.

  • Sügavniisutav kehalosjoon niisutab, rahustab ja aitab nahal taastuda.
  • Arktiline näokreem lisab nahale mesilasvahast ekstra kaitsekihi, mis hoiab niiskust nahas ja kaitseb õues karmi illma eest.
  • Karm ilm nahale ei tähenda vaid külma – see power couple on hea kaaslane ka soojamaareisile, et nahka pärast päikest turgutada. Võtab õhetuse maha vähem kui tunniga!

SÄRA POWER COUPLE

Halo mask ja Superbloom silmaseerum

Kes ei tahaks, et kuldset suvejumet jätkuks veel ja veel!

  • Antud power couple kingib näonahale tagasi elujõu ja sära. Hüaluroonhappe ja taimeekstraktidega kreemjas maskitekk elustab ja niisutab iga naha. Nahk jääb vetruv ja saab tagasi loomuliku sära ja kumavuse (eriti kui kasutada seda 5-päevase maskikuurina.)
  • Silmaseerumis olevad aktiivaineid vähendavad tumedaid sõõre ja turseid. See rullotsikuga seerum silendab nahka iga kasutuskorraga. Pärast kasutamist tahad kogu maailmale tere öelda!


ÜHTLASE TOONI POWER COUPLE

Niisutav näopuhastuspiim ja Superbloom geelkonsentraat

Punakad laigud? Akne? Pigmentatsioonimured?

See power couple annab su nahale mõnusalt ühtlase tooni ja peitekreemi vajadus kaob või on minimaalne.

  • Võlusõnadeks on siin AHA-happed, hüaluroonhappe ja niatsiinamiid.
    Puhastuspiima jaoks pole vaja vatipatja, kanna see kätega näole ja loputa. Kasuta vähemalt kord nädlas kergelt kooriva maskina, hoides toodet peal 5 min.
  • Jätka geelja hüaluroonhappe ja niatsiinamiidi pommiga, mis teeb nahatooni ja struktuuri ühtlasemaks (ühtlane jume võtab aega, sest nahk peab uuenema ja taastuma.)

Selle duo järel sobib näole kanda nii päevakreemi kui ka meiki! Saad olla aga kindel, et ka kõige nahalähedasemad kihid aitavad nahal muutuda terveks ja ühtlaseks.