Tundra

Tundra on looduslik terviklahendus neile, kelle jaoks liigne rasu, ummistunud poorid või aknele kalduv nahk on muret tekitav igapäev. Auhinnatud, testitud ja armastatud!

Mis teeb Tundra sarja eriliseks võrreldes tavaliste aknetoodetega?

Enamik turul olevaid aknelisele nahale mõeldud tooteid ei pööra tähelepanu naha toitmisele-tasakaalustamisele ning tegelevad peamiselt rasuproduktsiooni vähendamise ja kuivatamisega. Samuti sisaldavad nad hulka antibakteriaalseid ühendeid, mis tapavad nahal kõik elava. Nii ummistuste tõttu vohama hakanud bakter Propionibacterium acnes kui ka kasulikud ja vajalikud bakterid Sinu nahal. Sarnaselt sisse söödavate antibiootikumidega on toime tugev, kuid probleemi põhjust see ei likvideeri ning põhjustab tasakaalutust organismis. Tundra läheneb probleemile selle tõelise põhjuse kaudu ja tegeleb naha normaalse funktsioneerimise taastamisega. Ilma ebavajalike mürkaineteta looduslikult!

Mis on akne põhjus ja kuidas Tundra aknega võitleb?

Akne peamine põhjus on rasu rasvhappeline koostis ja rasu hulk. Aknelise naha rasus on liiga vähe linoolhapet, mis annab rasule liikuvuse. Hormoonide tõttu suurenenud rasuproduktsioon suurendab üldiselt rasu koguhulka, linoolhappe hulka aga mitte. Tulemuseks on linoolhappe vaene jäik rasu, mis segunenuna surnud naharakkudega tsementeerib ära poorid. Ummistuste all õhuta ruumis hakkab vohama anaeroobne bakter Propionibacterium acnes, mida meie immuunsüsteem põletiku kaudu püüab kontrolli alla saada.

Lahenduseks on:

 • Ummistuste ennetamine läbi rasu rasvhappelise koostise mõjutamise, et rasu poleks sedavõrd jäik. Tundra sarjas sisalduv linoolhape teeb seda.
 • Ummistuste igapäevane likvideerimine. Kergelt koorivad AHA-BHA happed teevad seda.
 • Põletiku vähendamine. Hõbepajust pärit salitsüülhape teeb seda.
 • Naha mikrofloora mitmekesisuse säilitamine, et bakter Propionibacterium acnes ei saaks vohada. Tundra sarja tooted ei sisalda ebasoovitavaid aineid, mis tapaksid kehaomase mikrofloora nahal. NB! Ka normaalsel nahal elab akne-bakter, probleemiks on selle bakteri vohamine õhuta ummistunud pooris.
 • Kudede toitmine ja niisutamine, et põletikus nahk saaks kosuda, oleks kaitstud ning ei vananeks enneaegselt. Nullkomedogeensed (st mitte ummistavad) taimeõlid teevad seda, samuti mitmed bioaktiivsed ekstraktid.\r\n

Kas heade tulemuste saavutamiseks piisab Tundra sarjast?

Oleneb probleemi tõsidusest. Kui on tõeliselt akneline nahk, siis kindlasti soovitame toitumine üle vaadata. Üldine põletiku tase kehas tuleb alla tuua. Selleks on kolm soovitust, mida tuleb järgida igapäevaselt:

  1. Oomega 3 rasvhappeid enam süüa, oomega 6 vähem (vähemalt 1:3)
  2. Piimatooted ja teraviljad ära jätta
  3. Eelistada madala glükeemilise indeksiga toitu, mis ei lükka veresuhkru taset kiirelt üles. Maakeeli ei suhkrutele ja suhkrut sisaldavale toidule (shokolaadid jms)

Mitmed antibiootilised ravimid annavad kiiret tulemust, kuid toimivad vaid kasutamise aja ning on keha tasakaalu häirivad. Tugeva akne korral soovitame neid lühiajaliselt, seejärel töötada aga juba naha normaalse toimimise taastamise nimel.

Kuidas Tundra sarja kasutada?

Parima tulemuse saavutamiseks soovitame kasutada terviksüsteemi: nii puhastuspiima, näovett-toonikut kui kreemi. Kui probleem pole sedavõrd tõsine või olemas juba mõni lemmiktoode, siis puhastuspiim ja kreem on soovitatavaks valikuks.