TASUTA tarne al. 39€

Maale tööle!

Kolisime hiljuti oma tootmise ülikoolipealinnast Haapsalu lähistele, Uugla külla ja oleme kasvamas! Seetõttu otsime oma meeskonda täiendama toredat hakkajat kreemivõlurit.

Kreemivõluri tööülesanded on mitmekesised nagu väike-ettevõttes ikka, aga eelkõige otsime inimest, kes mõtleks kaasa formuleerimisel, toodete arendamisel, teeks ja telliks vajalikke katseid/testimist, haldaks tootmisalast dokumentatsiooni ja toormeladu, vajadusel telliks ja otsiks vajalikku toorainet ja saaks hakkama kreemide valmistamisega.

Vajalik: valdkonnaalane haridus ning kõige tähtsam – kogemus tootmises.  Ootame, et oled sõbrasuhetes arvutiga, uuendusmeelne ja õppimishimuline, kui vaja omandada uusi programme ning soovid tööd, kus nö. laua taga töö vaheldub tegutsemisega meie “köögis”. Kindlasti vajalik inglise keele oskus heal tasemel, kuna enamus dokumentatsioonist on inglisekeelne. 

Meie meeskond on täis tahtmist ja indu, armastame oma tööd, oleme üksteise suhtes tähelepanelikud ja abivalmid ning motiveeritud ka kiirematel aegadel, kui tööd uputab.

Oleme terviseteadlikud ja tervisehuvilised, usume looduse võimekusse ja iseendasse. Armastame puhtust ja korda nii enda sees kui ümber. 

Peame lugu efektiivsusest ja organiseeritusest ja seal kus võimalik, kasutame prorgramme ja masinaid paremate tulemuse saavutamiseks.

Teame, et olla hea oma töös, peame ka enda keha ja hinge eest hoolt kandma. Hindame ning toetame oma meeskonnaliikmete vajadust end hoida ja kosutada, et kõik saaksid endast alati parima anda. (Aastas kahel korral on meil kollektiivsed puhkused, et kõik saaksid keskenduda endile ja oma perele). Oleme paindlikud, uuendusmeelsed ja julged, hindame iseseisvust ning peame avatust ja tolerantsust olulisteks väärtusteks.

Kui tunned, et oled iseseisev ja kindlameelne, usaldusväärne, mõtled “ kastist välja”, et meie väärtused, tooted ja sihid sind kõnetavad ning soovid oma panust pakkuda, anna end 3. augustiks üles ning saada meile oma CV aadressile helena@luminordic.com! Otsime usaldusel põhinevat pikaajalist, arenevat suhet.