Maale tööle!

Värskendus: Reedel 22.11 panime saatmisvormi siin kinni ja hakkame otsast tutvust sobitama. 

Tule LUMI tiimi tootmisassistendiks!

Kolime kõik oma asjad ülikoolipealinnast Haapsalu lähistele, Uugla külla ja lähme maaelu nautima! Uuglas saavad olema tootmisruumid, labor, ladu, teraapiatuba ja ravimtaimede põllud – kõik Lumi looduskosmeetika tegemiseks!

Otsime sellega seoses veel selle aastanumbri sees oma meeskonda toredat multifunktsionääri. Esialgu koormusega 30 tundi nädalas kuni aprillini. Kui osutud asendamatuks ja me ei suuda sinust loobuda, palume sind aga ilmselt meie juurde kauemaks jääma.

Tööülesanded on mitmekesised nagu väike-ettevõttes ikka: abistamine tootmises, pakendamine, sildistamine, karbistamine, tellimuste täitmine, kauba väljastamine, töö meili ja e-poe süsteemiga. Vajadusel ka tellimuste vastuvõtt, arvete tegemine, laoseisude jälgimine, logistika, lao ja ruumide korrastamine jms. Igav ei hakka!

Vajalik, et oled varasemalt kokku puutunud arvutitööga ning omad kuldset ja kärmet kätepaari!
Lisaks käsitööle kasutame tootmises ka masinaid, seega saad tutvust teha ka nendega! Kasuks tuleb inglise keele oskus.

Meie meeskond on täis tahtmist ja indu, armastame oma tööd, oleme üksteise suhtes tähelepanelikud ja abivalmid ning motiveeritud ka kiirematel aegadel, kui tööd uputab.
Oleme terviseteadlikud ja tervisehuvilised, usume looduse võimekusse ja iseendasse. Armastame puhtust ja korda nii enda sees kui ümber.

Teame, et olla hea oma töös, peame ka enda keha ja hinge eest hoolt kandma. Hindame ning toetame oma meeskonnaliikmete vajadust end hoida ja kosutada, et kõik saaksid endast alati parima anda. (Aastas kahel korral on meil kollektiivsed puhkused, et kõik saaksid keskenduda endile ja oma perele). Oleme paindlikud, hindame iseseisvust, uuendusmeelsust ning peame avatust ja tolerantsust olulisteks väärtusteks.

Kui tunned, et meie väärtused, tooted ja sihid sind kõnetavad ning soovid oma panust pakkuda, anna end üles!