back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

üle 100€ ostuga kaasa kingitus

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

4-nädalane teekond ilusa ja terve nahani

LUMI kreemide beežikas värvus ning heina lõhn on puhta looduse märgid, mis tõendavad, et kasutame vaid värskeid ja töötlemata koostisaineid. Just külmpressitud õlides ja rafineerimata ekstraktides on säilinud taimede tõhusaimad omadused, mis muudavad LUMI nahahooldusvahendid eriti mõjusaks.

LUMI hooldusrutiini eesmärgiks on taastada naha loomulik kaitsebarjäär ja mikrobioom. LUMI kasulik mõju ilmneb täielikult alles neljandal kasutusnädalal. Võta aega ning naudi teekonda ilusama ja tervema nahani, mis jääb! Sest teadlikult hoolitsetud nahk nõuab lõpuks vähem vaeva ja rõõmustab Sind igapäevaselt.

Toodete tõelise potentsiaali avaldumise garanteerib Sulle hoolitsusrutiin LUMI toodetest. Brändide miksimine on eilne päev! Me oleme Sinu eest ära teinud arendustöö, et anda Sulle sünergias toimivad vahendid Sinu ideaalse naha jaoks! YOUR Best Skin Ever ootab Sind!

 

Alusta oma 4-nädalast teekonda koos meiega!

Selle põneva kogemuse alguses soovitame Sul külastada LUMI CASA salongi ja käia kohapeal hoolduses. Niiviisi saavad meie spetsialistid kohandada just sulle sobiva hoolduskava, tagades, et Sinu nahahooldusrutiin oleks täielikult kooskõlas individuaalsete vajadustega.

Broneeri aeg juba täna – särav ja terve jume ootab Sind!

1. NÄDAL / Sinu nahk harjub puhta loodusega.

Nahk vajab loodusliku hooldusega harjumist, eriti kui oled varem kasutanud silikooniga tooteid. Algul ei lase silikoonid ja mineraalõlid uusi taimseid hooldusõlisid läbi naha ja need tunduvad nahal rasked. Lase rahulikult nahal harjuda, kuni see suudab kõiki toitaineid omandada. Väldi sünteetilisi toonikuid ja vahutavaid pesuvahendeid, eelista LUMI õrnasid puhastuspiimasid. NAHK EI PEA PEALE PESU KISKUMA! Kreeme ja seerumeid soovitame kasutada ALATI niiskel nahal.

2. NÄDAL / Sinu nahk vabaneb mürkidest.

Teisel nädalal hakkab Sinu nahk tasapisi uut looduslikku hooldust omaks võtma. Sellegipoolest võid märgata koguni naha seisundi mõningast halvenemist (nt punnid). Põhjuseks on, et nahast hakkavad väljuma sinna ladestunud erinevad mürgid ja toksiinid. Sel perioodil võib appi tulla LUMI 15% happekoorija või hoia LUMI puhastuspiima peal 2-5 minutit, et saavutada sügavpuhastav efekt.

3. NÄDAL / Sinu nahk ärkab uuele elule.

Kolmandal nädalal hakkad märkama positiivseid muudatusi. Nahk on muutunud ühtlaselt siidisemaks ja jumekamaks. Tänu looduslikele koostisosadele hakkab Sinu nahk uuesti hingama, hapnik ning toitained jõuavad sügavamale, kuivad nahalaigud kaovad, rasueritus on tasakaalustunud ja punetus väheneb.

4. NÄDAL / Sinu nahk on ilusam, tervem. Naha kaitsebarjäär ja mikrobioom on taastunud.

Veendud lõplikult, et LUMI nahahooldusvahendid toimivad. Mida probleemsem Sinu nahk oli, seda suuremat erinevust näed. Nahk on palju pehmem ja ühtlaselt niisutatud. Kuiv surnud nahakiht on kadunud, punetus, sügelus ja ketendus vähenenud ning mis kõige tähtsam – Sinu nahk on terve. Tasakaalus nahk suudab nüüd ise enda eest hoolitseda ja täita vajalikke funktsioone.

Kui kõhkled, milline LUMI hooldusvahend on sobivaim, siis meie spetsialistid aitavad Sind rõõmuga.

#lumiexperience

Lizette #skintakeover

Minu nahk on olnud alati väga kuiv. Samuti olen võidelnud aknega, millest olen lahti saanud, aga jäänud on armid. Üleüldiselt on minu näonahk tihti täpiline, punane, laiguline. Olen varem kasutanud LUMI tooteid ja siiani on väga meeldinud, aga olen neid kasutanud suhteliselt hektiliselt koos teiste brändide toodetega. Teen 5x nädalas trenni, ei suitseta ega tarbi alkoholi, […]
LOE EDASI

Eva-Maria naha teekond

“Ligi 21 aastat oma elust võitlesin kuiva, katkise ning valusa nahaga. Tänu LUMI-le on minu elu igaveseks muutunud. Mul on diagnoositud värvainete ning histamiini allergia, mille tulemina mu nahk kuivab, läheb punniliseks, paistetab ning sügeleb meeletult. Läbi aastate olen kasutanud ning katsetanud sadasid kreeme – alustades lihtsamatest käsimüügi omadest ja lõpetades kallimate ning tuntumate brändide […]
LOE EDASI

Mirjami naha lugu

“Mul on alati olnud kuiv ja tundlik nahk, millel esineb pigmendilaike ja miiliume. Olles peaaegu 40-aastane, see tähendab, et kortsud, peened jooned ning naha lõtvus on rohkem esile tulnud. Teisisõnu on mul nahahooldustoodete suhtes kõrged ootused. Mitu aastat kasutasin ma suhteliselt kalleid ja väga kiidetud brändide tooteid. Need küll parandasid mu nahaprobleeme, aga vaid osaliselt, […]
LOE EDASI

Kelli #skintakeover: "Kõik mida ilusa naha jaoks vaja, on päike ja LUMI"

14.03.2023 “Minu nimi on Kelli ja olen 19-aastane gümnaasiumiõpilane. Olen kodust juba varakult õppinud kvaliteetsete ja puhaste toodete olulisust ning ka LUMI on juba varasemast tuttav. Kusjuures AHA-BHA puhastuspiim on üks lemmikuid näohooldustooteid. Minu näonahast nii palju, et olen juba päris pikka aega pidanud erinevate nahaprobleemidega võitlema. Nooremana oli nina all ekseem, nüüd on koguaeg […]
LOE EDASI

Hormonaalsest aknest vabaks

“Saadan LUMI eduloo! 😌 Alustasime LUMI teekonda 17. mail ja viimased fotod on tehtud 14. augustil. Minu poeg, 15-aastane noormees oli väga suures hädas hormonaalse aknega, mille tulemusena olid laup ja oimukohad põletikulised ning armistunud. 17. mail alustas ta igapäevase nahahooldusega kasutades LUMI Tundra sarja: puhastuspiim, toonik ja kreem. Mõnel päeval jäi nahapuhastus ka vahele, kuid üldjuhul […]
LOE EDASI

Maarja naha teekond

Taust Nahk on alati olnud mu nõrk koht. Seda alates 12. eluaastast, kui näole tekkisid esimesed akne sümptomid. Kogu see mure ja lahenduste otsimine viis mind õppima kosmeetikuks ja tänu sellele oli mul alati ligipääs parimatele kreemidele, toodetele, protseduuridele ning informatsioonile. Asjad, mis toimisid, oli toitumise jälgimine (vähem valgeid ja ületöödeldud, praetud, vürtsikaid toite, kindel […]
LOE EDASI

Helena naha lugu

“Minu naha lugu sai alguse teismeeas, kui sarnaselt paljude teiste teismelistega hakkasid näonahka kimbutama punnid ja akne. Nüüd sellele ajale tagasi mõeldes tean, et oleksin võinud muuta oma toitumist, nahahooldusrutiini ja elustiili tervikuna. Kuid kahjuks oli tegu ühe võimatu noorega, kes aastaid oma tervise eest ei hoolitsenud.”
LOE EDASI

Koos leiame Sinu nahale kõige parema hooldusrutiini!

Konsulteeri LUMI nahavõluriga

Nahavõlurina toimetab LUMI asutaja Helen Hirv!
Võta ühendust!
loader