back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 20 €

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

4-nädalane teekond ilusa ja terve nahani

LUMI kreemide beežikas värvus ning heina lõhn on puhta looduse märgid, mis tõendavad, et kasutame vaid värskeid ja töötlemata koostisaineid. Just külmpressitud õlides ja rafineerimata ekstraktides on säilinud taimede tõhusaimad omadused, mis muudavad LUMI nahahooldusvahendid eriti mõjusaks.

LUMI hooldusrutiini eesmärgiks on taastada naha loomulik kaitsebarjäär ja mikrobioom. LUMI kasulik mõju ilmneb täielikult alles neljandal kasutusnädalal. Võta aega ning naudi teekonda ilusama ja tervema nahani, mis jääb! Sest teadlikult hoolitsetud nahk nõuab lõpuks vähem vaeva ja rõõmustab Sind igapäevaselt.

Toodete tõelise potentsiaali avaldumise garanteerib Sulle hoolitsusrutiin LUMI toodetest. Brändide miksimine on eilne päev! Me oleme Sinu eest ära teinud arendustöö, et anda Sulle sünergias toimivad vahendid Sinu ideaalse naha jaoks! YOUR Best Skin Ever ootab Sind!

1. NÄDAL / Sinu nahk harjub puhta loodusega.

Nahk vajab loodusliku hooldusega harjumist, eriti kui oled varem kasutanud silikooniga tooteid. Algul ei lase silikoonid ja mineraalõlid uusi taimseid hooldusõlisid läbi naha ja need tunduvad nahal rasked. Lase rahulikult nahal harjuda, kuni see suudab kõiki toitaineid omandada. Väldi sünteetilisi toonikuid ja vahutavaid pesuvahendeid, eelista LUMI õrnasid puhastuspiimasid. NAHK EI PEA PEALE PESU KISKUMA! Kreeme ja seerumeid soovitame kasutada ALATI niiskel nahal.

2. NÄDAL / Sinu nahk vabaneb mürkidest.

Teisel nädalal hakkab Sinu nahk tasapisi uut looduslikku hooldust omaks võtma. Sellegipoolest võid märgata koguni naha seisundi mõningast halvenemist (nt punnid). Põhjuseks on, et nahast hakkavad väljuma sinna ladestunud erinevad mürgid ja toksiinid. Sel perioodil võib appi tulla LUMI 15% happekoorija või hoia LUMI puhastuspiima peal 2-5 minutit, et saavutada sügavpuhastav efekt.

3. NÄDAL / Sinu nahk ärkab uuele elule.

Kolmandal nädalal hakkad märkama positiivseid muudatusi. Nahk on muutunud ühtlaselt siidisemaks ja jumekamaks. Tänu looduslikele koostisosadele hakkab Sinu nahk uuesti hingama, hapnik ning toitained jõuavad sügavamale, kuivad nahalaigud kaovad, rasueritus on tasakaalustunud ja punetus väheneb.

4. NÄDAL / Sinu nahk on ilusam, tervem. Naha kaitsebarjäär ja mikrobioom on taastunud.

Veendud lõplikult, et LUMI nahahooldusvahendid toimivad. Mida probleemsem Sinu nahk oli, seda suuremat erinevust näed. Nahk on palju pehmem ja ühtlaselt niisutatud. Kuiv surnud nahakiht on kadunud, punetus, sügelus ja ketendus vähenenud ning mis kõige tähtsam – Sinu nahk on terve. Tasakaalus nahk suudab nüüd ise enda eest hoolitseda ja täita vajalikke funktsioone.

Kui kõhkled, milline LUMI hooldusvahend on sobivaim, siis meie spetsialistid aitavad Sind rõõmuga.

PS! Saa -20% enda järgmiselt ostult!

👉🏼 Jaga meiega enda 4-nädalast #minuesimenelumi teekonda koos enne ja pärast piltidega enda näonahast.

👉🏼 Oled uus LUMI-lane? Alusta enda 4-nädalast #minuesimenelumi teekonda smuutidega ja jaga seda meiega koos enne ja pärast piltidega enda näonahast.

Vajad inspiratsiooni? 👉🏼 Loe Helena naha lugu siit!

#lumiexperience

Koos leiame Sinu nahale kõige parema hooldusrutiini!

Konsulteeri LUMI nahavõluriga

Nahavõlurina toimetab LUMI asutaja Helen Hirv!
Võta ühendust!
loader