back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 39 €

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

4-nädalane teekond ilusa ja terve nahani

LUMI kreemide beežikas värvus ning heina lõhn on puhta looduse märgid, mis tõendavad, et kasutame vaid värskeid ja töötlemata koostisaineid. Just külmpressitud õlides ja rafineerimata ekstraktides on säilinud taimede tõhusaimad omadused, mis muudavad LUMI nahahooldusvahendid eriti mõjusaks.

 

LUMI kasulik mõju ilmneb täielikult alles neljandal kasutusnädalal. Võta aega ning naudi teekonda ilusama ja tervema nahani.

 

1. NÄDAL / Sinu nahk harjub puhta loodusega.

Nahk vajab loodusliku hooldusega harjumist, eriti kui olete varem kasutanud silikooniga tooteid. Algul ei lase silikoonid ja mineraalõlid uusi taimseid hooldusõlisid läbi naha ja need tunduvad nahal rasked. Lase rahulikult nahal harjuda, kuni see suudab kõiki toitaineid omandada. Bioaktiivsed ained võivad esialgu anda kerge punetuse. Selle vältimiseks kreemita vaid kuiva nahka ja väldi sünteetilisi toonikuid.

2. NÄDAL / Sinu nahk vabaneb mürkidest.

Teisel nädala hakkab Sinu nahk tasapisi uut looduslikku hooldust omaks võtma. Sellegip oolest võid märgata koguni naha seisundi mõningast halvenemist (nt punnid). Põhjuseks on, et nahast hakkavad väljuma sinna ladestunud erinevad mürgid ja toksiinid. Sel perioodil tuleb erilist tähelepanu pöörata naha puhastamisele ja vajadusel kasutada lisaks puhastavaid maske. Näiteks savi, turvas või LUMI mõni puhastuspiim mõni minut peal hoida.

3. NÄDAL / Sinu nahk ärkab uuele elule.

Kolmandal nädalal hakkad märkama positiivseid muudatusi. Nahk on muutunud ühtlaselt siidjamaks ja jumekamaks. Tänu looduslikele koostisosadele hakkab Sinu nahk uuesti hingama, hapnik ning toitained jõuavad sügavamale ning rasutsoonid ja kuivad nahalaigud kaovad.

4. NÄDAL / Sinu nahk on ilusam ja tervem.

Veendud lõplikult, et LUMI nahahooldusvahendid toimivad. Mida probleemsem Sinu nahk oli, seda suuremat erinevust näed. Nahk on palju pehmem ja ühtlaselt niisutatud. Kuiv surnud nahakiht on kadunud, punetus, sügelus ja ketendus vähenenud ning mis kõige tähtsam – Sinu nahk on terve. Tasakaalus nahk suudab nüüd ise enda eest hoolitseda ja täita vajalikke funktsioone.

Saa -20% enda järgmiselt ostult!

👉🏼 Jaga meiega enda 4-nädalast #minuesimenelumi teekonda koos enne ja pärast piltidega enda näonahast.

👉🏼 Kas oled uus LUMI-lane? Alusta enda 4-nädalast #minuesimenelumi teekonda smuutidega ja jaga seda meiega koos enne ja pärast piltidega enda näonahast.

Vajad inspiratsiooni? Loe Helena naha lugu siit!

Kui kõhkled, milline LUMI hooldusvahend on sobivaim, siis meie spetsialistid aitavad Sind rõõmuga.

Koos leiame Sinu nahale kõige parema hooldusrutiini!

Konsulteeri LUMI nahavõluriga

Nahavõlurina toimetab LUMI asutaja Helen Hirv!
Võta ühendust!
loader