back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 39 €

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Know, Trust, Love

Maarja pardaletulek on hea näide sellest, et kui väga kõvasti soovida, muutub ka ilmvõimatu võimalikuks. Maarja on meditsiinilise haridusega kosmeetik, kelle ülesanneteks LUMI-s on tuua teaduslik info meie heade klientideni.

Maarja eesmärk ei ole lubada Sulle 10 aastat nooremat nägu ja kortsude kaotamist, sest ta ei pea seda lihtsalt vajalikuks! Nagu meie kõik LUMI-s, usub ka Maarja, et igas vanuses inimene on ilus. Maarja eesmärk on panna Sind ennast hästi tundma, nii hoolduses kui ka selle järgselt. “Soovin, et näonahk oleks Sulle mugav ja esinduslik nagu uued jalanõud.

Oma töös kasutab Maarja kõrgtehnoloogilisi ja kosmetseutilisi tooteid. Lisaks on ta sügavalt veendunud, et naha välimus on tugevalt seotud ka meie sees toimuvaga ja seda arvesse võttes soovib ta pakkuda holistilisemat kosmeetikateenust. Jätkuvalt täiendab Maarja end Hiina meditsiini vallas ja on valmis enda teadmisi meie kõigiga jagama. Jälgi meid hoolega, sest Maarja hakkab Sulle õpetama uusi nippe tervikuks nahahoolduseks! #lumihoolitseb

NAHAHOOLDUSNÕU

LUMI ACADEMY

"Usun, et elu on pidev õppimise protsess. Isiklik akne ja tundliku naha kogemus viis mind vastuseid otsima kosmeetiku ameti õpingutest. Üks asi viib teiseni ja asjade loogiliseks jätkuks täiendasin end Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis õenduse erialal. Õenduse õpingud keskendusid palju haigustele, kuid ei õpetanud tervist säilitama. Seda tühimikku täitsid Hiina meditsiini õpingud (Tervise Alkeemias). 12-aastane kosmeetiku töökogemus on näidanud, et inimestel oleks vaja holistilisemat lähenemist nahaprobleemidele. Lõpuks viis elu mind kokku Eesti kõige innovaatilistema nahahooldusbrändiga LUMI, mis annab võimaluse teadmisepagasit uusima teadusinformatsiooniga täiendada, austades ja kaasates loodust ning looduse väge.” – Maarja Serg
Võta ühendust!

Know, Trust, Love

Maarja nõuanded

Maarja LUMI lemmikud

NAKED hüaluroonhappe multiseerum
41.00 -
(63)
Lisa korvi
Kõik me soovime tervet ja säravat nahka. Alasti omaenese ilus. Selleks prebiootiline ja õlivaba NAKED loodud ongi. Ole valmis üllatuma!
Add to bag
Lavendli hüdrosool
9.00 -
(6)
Lisa korvi
Lavendlivesi on looduse haruldaselt väärtuslik kingitus mitmekülgseks naha- ja juuksehoolduseks. Taime tervendavat mõju on kinnitanud mitmed uuringud ning tema ravivad omadused avalduvad iga inimese puhul erinevalt, vastavalt individuaalsele murekohale. 
Add to bag
TUNDRA AHA-BHA Puhastuspiim
22.00 -
(68)
Lisa korvi
Leebe, kuid tõhus puhastuspiim on välja töötatud spetsiaalselt aknele kalduva naha hoolduseks, pakkumaks maksimaalset tulemust ilma sealjuures nahka kuivatamata.
Add to bag
Prebiootiline niisutusmask "HALO"
38.00 -
(36)
Lisa korvi
Väsinud, tuhmi ja niiskusvaese naha unistus saab nüüd teoks! HALO mask pehmendab ja turgutab nahka, tuues esile selle loomuliku sära ja tervisliku seisundi. 
Add to bag
Vaata kõiki
loader