TASUTA tarne al. 39€

Mis on NIATSIINAMIID?

Tunne oma nahahooldustooteid!

Koostisainete nimekiri vajab Sinu tähelepanu mitte ükses toidupakil, vaid ka kreemipurgil. 😌

Foto: Caroline Sada

LUMI tooted koosnevad küll vähestest, kuid hoolikalt valitud komponentidest, millest igaüks täidab oma tänuväärset rolli Sinu naha tervise taastamisel. On aeg meie superkangelastega lähemalt tutvust teha!

Sel moel saab koostisosade keerukast loetelust hoopis rõõmustav ahhaa-moment ja Sinu salarelv toote lubatud kasutegurite kontrollimiseks. Esimesena võtame aktiivainetest luubi alla tõelise multitaskeri, võimsa niisutaja ja vananemisilmingute ennetaja – NIATSIINAMIID ühendi.

Niatsiinamiid, tuntud ka kui vitamiin B3:

☁️  reguleerib efektiivselt naha niiskustasakaalu;
☁️  ahendab poore, andes nahale väljapaistvalt elastsema välimuse;
☁️  stimuleerib uute kollageenirakkude sünteesi;
☁️  vähendab kortsukesi;
☁️  on põletikuvastase toimega, vähendab punetust;
☁️  reguleerib melaniini tootmist, aidates helendada tumedaid pigmendilaike.

Niatsiinamiidi kohta on läbi viidud palju teadusuuringuid. Näiteks 5% sisaldus tagab teadusuuringute kohaselt anti-age mõju ning eriti hästi aitab uuendada õrna silmaümbruse piirkonda.

Siit Sulle ka KASUTUSNIPP – käi oma tootel niatsiinamiidi protsent üle ehk kui 5% on teadusuuringute kohaselt anti-age toimega, siis 10% võib olla küll mõjusam aga siiski paljudele ka juba ärritav. LESS IS MORE! 🤍 #lumihoolitseb

👉🏼  Seega niatsiinamiid on Sulle, kui muret teeb akne, punetus, rosaatsea, pigmendilaigud, põletikuline, kuiv nahk või kortsukesed.

Proovi niatsiinamiidi tõhusus omal nahal järele!

LUMI toodetest sisaldavad seda kasuteguritega laetud ühendit HELLO (5%) silmaseerum, NAKED (5%) hüaluroonhappe multiseerum, HALO (4%) prebiootiline niisutusmask ja Superbloom (2%) geel-toonik.

Mõnusat poodlemist! 🤍