back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 20€

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Mis on NIATSIINAMIID?

LUMI tooted koosnevad küll vähestest, kuid hoolikalt valitud komponentidest, millest igaüks täidab oma tänuväärset rolli Sinu naha tervise taastamisel. Esimesena võtame aktiivainetest luubi alla tõelise multitaskeri, võimsa niisutaja ja vananemisilmingute ennetaja – NIATSIINAMIID ühendi.

 

LUMI tooted koosnevad küll vähestest, kuid hoolikalt valitud komponentidest, millest igaüks täidab oma tänuväärset rolli Sinu naha tervise taastamisel. On aeg meie superkangelastega lähemalt tutvust teha!

Sel moel saab koostisosade keerukast loetelust hoopis rõõmustav ahhaa-moment ja Sinu salarelv toote lubatud kasutegurite kontrollimiseks. Esimesena võtame aktiivainetest luubi alla tõelise multitaskeri, võimsa niisutaja ja vananemisilmingute ennetaja – NIATSIINAMIID ühendi.

Niatsiinamiid, tuntud ka kui vitamiin B3:

☁️  reguleerib efektiivselt naha niiskustasakaalu;
☁️  ahendab poore, andes nahale väljapaistvalt elastsema välimuse;
☁️  stimuleerib uute kollageenirakkude sünteesi;
☁️  vähendab kortsukesi;
☁️  on põletikuvastase toimega, vähendab punetust;
☁️  reguleerib melaniini tootmist, aidates helendada tumedaid pigmendilaike.

Niatsiinamiidi kohta on läbi viidud palju teadusuuringuid. Näiteks 5% sisaldus tagab teadusuuringute kohaselt anti-age mõju ning eriti hästi aitab uuendada õrna silmaümbruse piirkonda.

TIP!  Käi oma tootel niatsiinamiidi protsent üle ehk kui 5% on teadusuuringute kohaselt anti-age toimega, siis 10% võib olla küll mõjusam aga siiski paljudele ka juba ärritav. LESS IS MORE!  #lumihoolitseb

Seega niatsiinamiid on Sulle, kui muret teeb akne, punetus, rosaatsea, pigmendilaigud, põletikuline, kuiv nahk või kortsukesed.

Proovi niatsiinamiidi tõhusus omal nahal järele!

LUMI toodetest sisaldavad seda kasuteguritega laetud ühendit HELLO (5%) silmaseerumNAKED (5%) hüaluroonhappe multiseerumHALO (4%) prebiootiline niisutusmask ja Superbloom (2%) geel-toonik.

Fotograaf: Caroline Sada

Hello silmaseerum
34.00 -
(25)
Lisa ostukorvi
Hello silmaseerum on tõhus abimees tumedate silmaaluste, kuivuse ja turse seljatamiseks. Innovaatiline ja multifunktsionaalne – sobib nii meestele kui naistele, nii hommikuseks värskendajaks kui õhtuseks niisutajaks. Hello toime on kiire, et Sinu silmad saaks säraks igas olukorras!
Add to bag
NAKED hüaluroonhappe multiseerum
43.00 -
(42)
Lisa ostukorvi
Kõik me soovime tervet ja säravat nahka. Alasti omaenese ilus. Selleks prebiootiline ja õlivaba NAKED loodud ongi. Ole valmis üllatuma!
Add to bag
Nudist hüaluroonhappega kehaseerum
29.00 -
(10)
Lisa ostukorvi
Ideaalne abimees enne ja pärast päevitamist, peale raseerimist, samuti tundlikkuse, punetuse ja ekseemi korral…või lihtsalt niisama! Elutu nahk, kuivus ja ärritus - see you never!
Add to bag
Superbloom nahka elustav geel-toonik
29.00 -
(23)
Lisa ostukorvi
Teevad Sulle muret häirivad kortsukesed, siin-seal esinevad punnikesed, ebaühtlane pigmentatsiooni jaotumine või lihtsalt Sinu eriliselt nõudlik, iga päev uusi väljakutseid esitav nahatüüp? Tänu spetsiaalselt välja töötatud nahka elustavale koostisele sobib toode igapäevaseks näoveeks nii normaalsele kui ka ka probleemsele nahale. 
Add to bag
Vaata kõiki
close
Toote lisamine ostukorvi
Toote mõõtmed

loader