back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 39€

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Rohelisema LUMI nimel!

Foto: Caroline Sada

Kas teadsid, et 90% meie klientidest tellivad oma tooted meie käest pakendivabalt? LUMI eesmärk pikas perspektiivis on muidugi ebavajalik pakend üldse ära kaotada, aga kohe saad täpsemalt meie plaanidest lugeda.

Nüüdsest kogume tagasi kõik klaas- ja plastpudelid, et teha algus pikema perspektiiviga LUMI taaskasutusprojektile! Pudelid saab tagasi saata meile selle sama pakiga, milles saabub Sinuni LUMI tellimus või ükskõik, millise muu pakendi sees, mis sul kodus leidub. (tagastuseks on vaja vaid SmartPosti koodi, millega oma uue paki seekord kätte said).

Kuidas kasutatud pudeleid meile tagastada?

Kogu kokku kõik vanad LUMI pudelid. Kui sa seda varasemalt ei ole teinud, siis tead, et võid need nüüdsest kõrvale panna ja oma järgmise LUMI tellimusega meile tagasi saata.

PS! Palume meile korraga tagastada alates 4 tühjast pakendist, nii välistame mõttetu ja ebavajaliku edasi-tagasi kullerdamise.

Pudelid saab tagasi saata hetkel vaid SmartPostiga 14 päeva jooksul alates Sinu viimasest LUMI tellimusest. Võta oma LUMI pakk SmartPostist välja, paki lahti oma uued LUMI lemmikud ja paki sisse vanad klaaspudelid.

PS! Ära unusta kasutada pakkematerjali, et nad katki ei läheks. Kasuta seda sama koodi, millega oma LUMI paki SmartPostist välja võtsid ning tagasta pakk vanade klaaspudelitega pakiautomaati. Nii jõuab see ilusti meieni!

Ära unusta, et aega tagastamiseks on 14 päeva alates paki kättesaamisest ja palume korraga tagastada miinimum 4 pakendit. LUMI pakendite tagastamine on imelihtne – vaata videot siit. Täname Sind, et meid rohelisel teekonnal toetad ning oma panuse annad!

Sinu paki saatmine

Tänaseks saadame kõik oma tooted kliendile by default ilma välise tootekarbita – nii väldime ülemäärast ja tihtipeale ebavajalikku topelt-pakendamist. Saame aru, et toodet on karbis küll ilusam saada, kuid meie oleme selle valiku paratamatult teinud ning usume, et loeb siiski toote sisu. Sellegipoolest saad ostukorvis oma valikud teha ning tellida enda tooted karbiga juhul kui oled uus klient ning soovid seal peal olevat informatsiooni või kui toode läheb kingiks.

Sinu lahkel loal saame pakendada tellimuse uue ümbriku/kasti asemel meie kasutamata jäänud LUMI tootekarpidesse, mis on uued, kuid peal olev info aegunud. Need hoiavad turvaliselt sinu tellimust. Sellise pakendi tunned ära rohelise kleepsu järgi. See annab meile võimaluse siiski neid karpe praktiliselt kasutada.

Anname endast parima

Sõbralikkus naha ja looduse vastu on kaks printsiipi, mida LUMIs toimetades järgime. Esiteks eelistame alati kodumaist tooret ning kasutame seda igal võimalusel, et toetada kohalikke talusid ning nautida kohalike taimede raviomadusi ja võluväge. Samuti on kodumaine toore kõige ilusama jalajäljega, sest me ei pea teda tooma ilma teisest otsast ja tema tootmiseks on võimalikult vähe energiat kulutatud, sest ta on vähe töödeldud. #toetakodumaist

Oleme liitunud Eesti Taaskasutusorganisatsiooniga ja tasume selle eest, et meie plastpakendid ringluses käideldaks. Selleks aga Sina, hea klient, vii pakend õigesse konteinerisse ümbertöötluseks, et meie plastpudel ei jääks prügimäele keskkonda reostama!

SEGAPAKENDI KONTEINERISSE

  • Plastikpudelid tervikuna
  • Klaastaara puhul: pumbad, korgid, kaaned ja etiketid (tulevad suhteliselt hõlpsalt maha)
  • Mustad e-poe tellimuste mulliümbrikud

KLAASPAKENDI KONTEINERISSE

   • Klaaspudelid ja klaaspurgid

PABERI JA PAPI KONTEINERISSE

  • Toodete paberist ümbriskarbid
  • E-poe tellimuste pappkarbid, jõupaber, siidpaber ja infolehed

E-poest tellides soovitame valida pakendivaba võimaluse, nii jõuab koju vaid pudel või purk ise, ilma välise karbita. Aitäh!

Miks oleme valinud plastikust pudelid?

Kasutame plastikust air-less pumppudeleid toodetel, mis sisaldavad kergesti rääsuvaid ja halvaks minevaid formulatsioone. Näiteks on külmpress kanepiseemneõlis rohkelt ülikasulikke oomega-3 rasvhappeid, mis aga rääsuvad õhuga kokkupuutel kiiresti.  See oli keeruline otsus, kus kaalukausil olid a) nahale eriti head külmpressõlidega säilutusainete vabad formulatsioonid plastikust pumppudelis või b) rafineeritud taimeõlide ja enamate säilitusühenditega formulatsioonid õhku ligilaskvas klaastaaras. Valisime toote kasulikkuse ja hügieenilisuse. LUMI kreemid on sõbralikud nahal elavatele kasulikele bakteritele, sest ei sisalda liigselt säilitusühendeid. Samuti on just kuumtöötletama õlides ja taimeekstraktides säilinud enim looduse võlujõudu: antioksüdante ja vitamiine.

Miks oleme valinud klaaspudelid ja -purgid?

Klaasist pakendisse paneme need tooted, mis kannatavad enam õhuga kokkupuudet ilma, et nende kvaliteet kannataks. Klaasi saab lõpmatuseni ümber töödelda uuteks klaastoodeteks. Pisut raskem kaasas kanda ja purunemisohuga, samas aga ilus ja keskkonnasõbralik.

Millisest pakendist unistame?

Loomulikult tahaksime, et meil oleksid air-less pumppudelid biolagunevast plastist. Ideaalis võiks see olla toodetud kanepikiust. Hetkel aga keegi sellist taarat ei tooda. Hoiame silmad lahti ja näppu pulsil, sest pakenditööstus areneb väga kiiresti, eriti arvestades maailmamere plastikreostust ja kliimakriisi. Plaanime tuua mõned järgnevad tooted turule ookeanist kokku korjatud ja juba taaskasutatud plastikust pudelites. See on järgmine samm rohelisema tuleviku suunas.

loader