back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne alates 39 €

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

SMUUTID

Keegi meist ei soovi, et nahahooldus muutuks keeruliseks teadustööks ja nõuaks liialt spetsiifiliste tooterutiinide järgimist. Seetõttu oleme juba aastaid soovitanud oma klientidele lihtsat nippi, mida ka ise pikalt kasutanud oleme.

Kui miksid rasvlahustuvad ja veebaasil tooted peopesas kokku, teed neist SMUUTI, siis saavad bioaktiivsed komponendid paremini Sinu nahas liikuda. Mõni neist jääb naha pealmisesse kihti, teine aga saab minna sügavamale. Rasvhapped aitavad liikuda rasvlahustuvatel ühenditel ja hüdrofiilsed ühendid aitavad omakorda veeslahustuvaid aineid.

Smuutitamine on palju mõnusam, lihtsam ja kiirem, kui toodete teineteise otsa, kiht kihi peale kandmine! Seda julgeme Sulle lubada! Proovi järele – kes juba kasutab seda meetodit, kiidab smuutisid taevani.

Loe lähemalt meie blogist

LUMIlannad kiidavad

Helen, LUMI asutaja
star star star star star
"Ma ise armastan teha kreemist ja toonikust smuuti – nii saad ise reguleerida kreemi paksuse ja raskuse, kas toonikut enam või kreemi, kuidas kellelegi, päeval kergem, öösel tummisem jne, ning samuti on aktiivained tegelikult nii efektiivsemad. Nahk jäta alati alt märjaks, ükskõik, kas hakkad pesema või hooldama, vesi muudab kõik efektiivsemaks! See lahendab ka tummise kreemi mure, sest võid panna toonikusse peopesal vaid 1/3 pumbatäit kreemi, segad ja masseerid nad koos nahale. Ja sinna sisse panen ise ka veel CBD+ salvi. Usun, et see väike nipp viib Sinu jaoks nahahoolduse uuele tasemele!"
Verified buyer Verifitseeritud ostja
Kai
star star star star star
"Mulle meeldib miksida. Kõige paremini sobib minu kuperoossele nahale NAKED hüaluroonhappega seerumi ja BIO-KLINIK näokreemi smuuti. Mõlemast üks pumbatäis kokkusegatult niiskele näole jääb just parasjagu kerge koostisega, ei hakka läikima, samas niisutab ja rahustab nahka ideaalselt."
Verified buyer Verifitseeritud ostja
Marta
star star star star star
"Saadan enda lemmiksmuutidest video. Smuutitama hakkasin juba enne smuutitamise reklaamimist. Eriti meeldib pärast sauna teha toitev noorendav öömask. Hommikul ärgates on nahk väga väga mõnus. Meeldib ka kehakreemi miksida sügavniisutava toonikuga, nahk on pärast mõnusalt toidetud ja siidine. Miksin ka muid tooteid omavahel kokku vastavalt ilmale ja tujule!"
Verified buyer Verifitseeritud ostja
loader