Bioretinool – turvaline, naturaalne alternatiiv retinoolile, mis aitab parandada naha elastsust, ennetades venitusarmide teket!
Meie kehad on imetlusväärsed. Nad kohanevad, arenevad ja suudavad saavutada uskumatuid asju. Üks neist suurimatest imedest on uue elu loomine – täiesti uue keha kasvamine meie enda sees! Kuid sellised imelised muutused jätavad endast tihti märgi, sealhulgas mustritena, mida tunneme venitusarmidena.
LUMI-s usume, et meie keha muutuste jäljed on loomulikud ja sageli lausa kaunid! Ometi on täiesti arusaadav, kui keegi soovib neid visuaalseid jooni leevendada või ennetada. Just seetõttu esitleme No Strezz kreemi – uuenduslikku toodet, mis kasutab võimsat bioretinooli ja teisi looduslikke toimeaineid, et aidata nahal säilitada elastsust, taastuda ja tõhusalt kohaneda keha muutustega.
Täna sukeldume sügavamale: mis teeb bioretinooli nii eriliseks? Ning miks peaksime otsima alternatiive tavapärastele retinoididele?
Miks mitte retinool?
Kogu selle bioretinooli-teemalise jutu peale võib täiesti õigustatult tekkida küsimus – miks me üldse vajame retinooli alternatiive? Lõppude lõpuks on retinoidid olnud viimaste aastate üks suurimaid nahahooldustrende. Kas siis poleks loogiline jääda neile truuks?
Tõsi, retinooli populaarsus on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud ning A-vitamiin ja selle derivaadid on ilumaailmas oma koha kindlalt sisse võtnud. Kuid on üks oluline aspekt, mida tihti piisavalt ei rõhutata – retinoidide kõrvalmõjud. Ja uskuge, need väärivad palju suuremat tähelepanu! Retinool võib nimelt põhjustada terve rea soovimatuid reaktsioone, mis ulatuvad kergest ärritusest kuni tõsiste nahakahjustusteni.
Olete ehk kuulnud retinoolipõletusest? See on seisund, kus A-vitamiin muudab naha UV-kiirgusele tundlikumaks, suurendades päikesepõletuse ja naha enneaegse vananemise riski. Tegelikult on asi nii tõsine, et retinoidtooted on seadusega kohustatud kandma etikettidel hoiatust fotokahjustuste ohu kohta. Kuid see pole kaugeltki ainus murekoht. On terve hulk vähem tuntud, ent mitte vähem ebameeldivaid probleeme, mida retinool võib esile kutsuda või süvendada.
Üks neist on “retinoidne dermatiit” ehk nähtus, mida meditsiiniteadlased on uurinud juba üle kahekümne aasta. See võib avalduda punetuse, ketenduse, põletustunde, sügeluse ja isegi naha koorumisena. Ja kui see pole veel piisavalt heidutav, näitavad uuringud, et mida kauem retinoide kasutada, seda rohkem kõrvaltoimeid võib tekkida, samas kui nende tegelik kasu võib ajapikku hoopis väheneda.
Pole just ideaalne, eks?
Bioretinoolide eelis
Kui retinoidide kasutamisega kaasneb terve rida soovimatuid kõrvalmõjusid, pole ime, et inimesed otsivad õrnemaid ja ohutumaid alternatiive. Ja just siin astuvad mängu bioretinoolid! Need looduslikud retinoidide alternatiivid pakuvad A-vitamiiniga sarnaseid tulemusi, kuid märkimisväärselt parema taluvuse ja minimaalsete kõrvalmõjudega.
Meie oleme oma toodetes juba mõnda aega kasutanud üht tuntumat bioretinooli – bakuchioli. Kuid No Strezz viib nahahoolduse järgmisele tasemele, kasutades hoopis uut ja põnevat vetikatest saadud retinoidi alternatiivi!
Mis selle veelgi erilisemaks teeb? Kliinilised uuringud näitavad, et see vegan-säästlikult toodetud toimeaine on vananemisvastases võimekuses võrreldav 0,3% retinooli lahusega – see aitab vähendada fotovananemise ja hüperpigmentatsiooni märke ning omab ka tõhusaid aknevastaseid omadusi, aidates siluda nahatekstuuri ja taastada naha tasakaalu.
Ent tõeline game-changer on selle õrnus! Testid on tõestanud, et vetikatest saadud bioretinool ei ole fototoksiline (ei suurenda naha tundlikkust UV-kiirgusele), ei põhjusta ärritust, on rakkudele ohutu ja ei tekita naha ülitundlikkust. Võrreldes klassikaliste retinoidide sageli esinevate kõrvalmõjudega on see alternatiiv nahale oluliselt leebem ja ohutum.
See ongi No Strezzi üliturvaline salarelv!
Vähenda venitusarmide nähtavust ja pingulda nahka LUMI abil!
Kui avastasime selle uskumatu uue bioretinooli vormi, teadsime kohe, et peame midagi erakordset looma. Ja nii sündis No Strezz – taastav ja ennetav kreem, mis suurendab naha vastupidavust ja aitab kehal võidelda venitusarmidega.
No Strezz on tõeline jõujaam, mis koosneb ülitoitvast sheavõist ja kookosõlist. Aga see pole veel kõik – meie valem ei tugine mitte ühele, vaid kolmele tippklassi looduslikule toimeainele!
- Bioretinool – revolutsiooniline vetikatest saadud ühend, mis parandab naha elastsust, tugevdab nahka ja aitab vähendada peeneid jooni ning kortse.
- Vetikatest saadud taastav ühend – teaduslikult tõestatud toimega koostisosa, mis toetab naha uuenemist ja vastupidavust.
- Centella tüvirakkude peptiidid – kõrgtehnoloogiline taimne toimeaine, mis kiirendab naha paranemist, silub nahatekstuuri.
Oled lapseootel, just sünnitanud, kiire kasvuspurdi keskel või soovid lihtsalt naha tugevust ja elastsust parandada? No Strezz on Sinu parim liitlane! See aitab venitusarme ennetada ja vähendada, pinguldab nahka ning taastab selle loomuliku elastsuse.
NIPP! Ideaalne on kombineerida No Strezz meie Skin Gym sarja toodetega lisaefekti saavutamiseks!
Kas olete valmis andma oma nahale vajaliku tõuke taastumiseks ja venitusarmide vähendamiseks? Klõpsa ülalolevatel linkidel, et leida kõik üksikasjad. Kui otsid midagi muud, uuri meie teaduslikult tõestatud nahahoolduslahendusi siit
Viited:
-
Buchanan, P. J., & Gilman, R. H. (2016). Retinoids: Literature Review and Suggested Algorithm for Use Prior to Facial Resurfacing Procedures. Journal of cutaneous and aesthetic surgery, 9(3), 139–144. https://doi.org/10.4103/0974-2077.191653
-
Kang, S., Kim, K., Jun, S. H., Lee, S., Kim, J., Shin, J. G., Kim, Y., Kim, M., Park, S. G., & Kang, N. G. (2021). Anti-Irritant Strategy against Retinol Based on the Genetic Analysis of Korean Population: A Genetically Guided Top-Down Approach. Pharmaceutics, 13(12), 2006. https://doi.org/10.3390/pharmaceutics13122006
-
Milosheska, D., & Roškar, R. (2022). Use of Retinoids in Topical Antiaging Treatments: A Focused Review of Clinical Evidence for Conventional and Nanoformulations. Advances in therapy, 39(12), 5351–5375. https://doi.org/10.1007/s12325-022-02319-7
-
Motamedi, M., Chehade, A., Sanghera, R., & Grewal, P. (2022). A Clinician’s Guide to Topical Retinoids. Journal of cutaneous medicine and surgery, 26(1), 71–78. https://doi.org/10.1177/12034754211035091
-
Szymański, Ł., Skopek, R., Palusińska, M., Schenk, T., Stengel, S., Lewicki, S., Kraj, L., Kamiński, P., & Zelent, A. (2020). Retinoic Acid and Its Derivatives in Skin. Cells, 9(12), 2660. https://doi.org/10.3390/cells9122660