back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

üle 100€ ostuga kaasa kingitus

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Meist

Värsked koostisosad

Meie tooted on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. Säilitusainetena kasutame looduslikke antioksüdante ja orgaanilisi happeid, mille tulemusena pole meie toodete säilivusaeg pikk. Õhukindlad anumad tagavad toodete värskuse. Vaid üks pumbatäis meie LUMI toodet vabastab värske puhta looduse tunde.

Tulevikku suunatud mõtteviis

Usume, et terviklik tervis on viis suurepäraste tulemuste saavutamiseks. See, mida me sööme, mõtleme ja tunneme, mõjutab otseselt nahka. Lisaks tootesoovitustele anname nõu ka keha ja vaimu eest hoolitsemiseks ning professionaalseks nahahoolduseks.

Kõik sõltub tasakaalust ja selleks peame naasma põhitõdede juurde. LUMI on uuenduslik ja julge otsima lahendusi ning seda kõike teaduse nimel, võttes samas maksimumi toorainete väest. LUMI ei ole tavaline: 2012. aasta algusest peale pole meie näohooldustooted sisaldanud ühtki kliendi silmis meeldivat lõhnaainet, vaid vastupidi – rafineerimata kanepiõli lõhn on väga ebaharilik. Me kasutame praegu ja kasutasime ka siis tooreid rafineerimata taimeõlisid, hoolimata nende kalduvusest oksüdeeruda, mis muudab toodete koostise tõeliselt keeruliseks ega võimalda neid säilitada nii kaua kui tavalist kosmeetikat ning mis oli jaemüüjate jaoks loomulikult tõeline takistus. Siiski ei teinud me tol ajal mingeid kompromisse ega tee neid ka nüüd, isegi kui see pole praegu populaarne.

Valime tee tervisliku nahahoolduseni ilma tarbetute komponentideta meie nahahooldustoodetes. Vähem on rohkem. Näiteks lõhnavaba kreem polnud 2013. aastal üldse populaarne, kuid jäime sellele kindlaks mikrobioomi (sõna, mida tol ajal veel ei teatud) ja tasakaalu tõttu, kuna uskusime juba siis, et miski nahale nii ebavajalik nagu aroom ei saa teha head. Nii et enesele kindlaks jäämine ja keskendumine sellele, millesse usume, on viinud meid paljude rahulolevate klientideni, kelle nahaprobleeme on meil praegu võimalik lahendada.

Õiglane toimimine ja täielik vastutus

Tootja vastutus on meie jaoks hädavajalik. Garanteerime oma toodete kvaliteedi, kasutades sertifitseeritud orgaanilisi ja teaduslikult tõestatud koostisosi.

Me usume õiglusesse. Kohaliku toodangu hankimine ja maksimaalselt säästvate põllukultuuride kasutamine on osa meie visioonist. Usume õiglase hinna tasumisse kvaliteetsete toodete ja protsesside eest. Samuti oleme loomkatsete vastu.

Meie kirge ja teadust ühendavaid värskeid ideid toetavad ülemaailmsed ja kliinilised uuringud ning me garanteerime kõigi oma toodete tõhususe.

Südamest sündinud, kirega tehtud…

LUMIs usume maksimaalsete tulemuste saavutamisse loomulikul viisil. Oleme spin-off-ettevõte Tartu ülikoolist. See võimaldab meil luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele uuringutele.

Botaanika ja biotehnoloogia on LUMI süda. Meie tootevalikus kasutatakse kanepiõli. Hämmastava aminohapete sisaldusega tööstuslik kanep on üks maailma vanimaid ja hinnatumaid põllukultuure. See oli tema sugulase kanepiga seostamise tõttu aastakümneid keelatud, kuid nüüd avastatakse seda taas kui supertoitu, millel on hämmastav kasu tervisele ja suurepärane, nahale imeline õli.

Meie nahahooldustooted pakuvad tõestatult taastavat ja vananemisvastast kasu. Enamus neist on lõhnavabad ning sobivad ideaalselt tundlikule nahale.

Meie inimesed

Asutaja ning tegevjuht
Helen
Helen on LUMI asutaja ja tõeline rööprähkleja, kes ei tunnista sõnapaari "pole võimalik". Olgugi, et peamiseks valdkonnaks on tootearendus, hoiab vahel liigagi kontrollifriigilikult silma peal ka kogu ettevõtte toimimisel. Vajadusel on turundaja ja transporttööline, vahel harva lastakse ka "kööki" kreemipoti äärde mediteerima.
Valmistab Sinu lemmiktooteid ja peab järge, et kõik laos õige oleks
Eda
Meie üks ja ainus Eda, kelle käe all valmivad LUMI tooted suure hoole ja armastusega... Kui teda oleks vaid mitu, ta suudab teha ka kõike muud peale kreemide valmistamise - ta on täielik multitalent ja iga väike-ettevõtte unistus! Eda on väga hoolikas ja täpne kui midagi ette võtab – olgu see kreemi valmistamine, pakendamine, süsteemi loomine, kirjatöö või suhtlemine klientidega. Aga enim armastab Eda ikka kreemitegu - nimetab seda mediteerimiseks ja tema hool on kindlasti igale kasutajale ka tunda kreemipurgist.
Uurib ja testib, uurib ja testib veelkord ning jõuab ka tootmisega tegeleda
Maarja
Maarja on meie imeline kreemivõlur, meie keemikust malbe haldjas, kes on samas kindlalt kahe jalaga maa peal ning jääb rahulikuks ka kõige pingelisemates olukordades. Oskab nii mõnusalt kulgeda kui ka väga konkreetselt ära teha. Ta on kass, kes kõnnib omapäi. Vaga vesi, sügav põhi. Maarjaga võib vabalt minna luurele! Tal on noore inimese kohta üllatavaid oskuseid, kogemusi ja tarkust.
Uurib, turundab ja mõtleb, kuidas LUMI tervele maailmale tutvustada
Helena
Helena on LUMI turundusjuht ja brändi nr.1 fänn/sõltlane. Turundamine on imelihtne kui brändi tõeliselt usud… LUMI tooted on mind välja aidanud aastatepikkusest võitlusest aknega ja tänaseks on LUMI hõivanud nii minu kodu kui ka südame!
Toob meie teaduse Sulle kirjakeelde
Maarja
Maarja on meditsiinilise haridusega kosmeetik, olemuselt tulihingeline õppija ja tõeline multitäsker, ei karda ühtegi uut valdkonda olgu see või IT. Maarja täiendab end pidevalt, et pakkuda meie headele klientidele alati uusimat teadusinfot ja parimaid toodete kasutusnippe terviklikuks nahahoolduseks.
loader