back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Avasta, kuidas treeningmolekulid Sinu naha nooruslikkust ja elujõulisust edendavad!

Kõik teavad, et treening on meie kehale kasulik. Tegelikult on see meie kogu keha jaoks isegi hädavajalik, alates vaimse tervise hoidmisest kuni naha terviseni välja! Kuid oled Sa kunagi mõelnud, kuidas täpselt treeningu kasutegurid Sinu kehasse edastatakse?

Inimkeha on keeruline süsteemide kogum, mis trenni tehes hakkab saatma signaale vajalike muutuste tegemiseks. Üks signaalitüüp, mida keha saadab, on molekulide rühm nimega treeningmolekulid

Need ühendid innustavad keha vormi minema – põletades rasva, muutes lihaseid tugevamaks ja nahka pringimaks ning pinguldatumaks. Neist võib mõelda kui meie kehade mikroskoopilistest personaaltreeneritest!

Hetkest, mil teadlased hakkasid treeningmolekulidest paremini aru saama, oli järgmine küsimus ilmne – kas saaksime treeningmolekule toota kehasse juurde ilma füüsilise liikumiseta? Vastus sellele võib tähendada suuri muutusi nahahoolduse tulevikus!

Niisiis uurimegi täna, mis on treeningmolekulid, kuidas nad töötavad, miks me neid võimalikult suures koguses tahame, ja kuidas on LUMI neid oma uusimas tootes Skin Gymis kasutanud!

Mis on treeningmolekulid?

Keha treenides toimub korraga mitu erinevat protsessi. Näiteks, kesknärvisüsteem saadab ajust käske kõigile keha peamistele süsteemidele, sealhulgas kardiovaskulaarsele, hingamisteedele, lihas-skeleti ja ainevahetussüsteemile.

Üldine sõnum nendele süsteemidele on üsna selge – unusta energia säästmine, sest on aeg panna asjad täisvõimsusel tööle! See tähendab, et keha hakkab eelistama tugevust, kiirust ja väledust pikale elueale ja rakkude hooldamisele. Lühiajaliselt on see suurepärane, kuid võib jätta keha pärast treeningut nõrgemaks.

Õnneks, tänu inimkeha fantastiliselt keerulisele loomule, mõistab see ka vajadust treeningujärgselt end parandada ja tugevdada – kahjustatud rakud vajavad uuendamist ja lihased ning teised olulised struktuurid vajavad tugevdamist.

Küll aga peab keha selle teabe kuidagi edastama rakkudele. Seda teeb ta erinevate peptiidide, metaboliitide ja RNA-de kaudu, mida me nimetame treeningmolekulideks.

Teadlased on seni avastanud sadu erinevaid treeningmolekulide ühendeid, mida meie kehad toodavad, ja mis hõlmavad kõiki peamisi organeid ja süsteeme. Võid mõelda neist kui keha sõnumitest rakkudele, mis käsivad muutuda paremini treenituks!

Treeni oma nahka LUMI abil!

Nüüd, kui teame mis treeningmolekulid on, siis jääb ainsa küsimusena, et milline võiks olla nende roll nahahoolduses? Kas need võivad olla võtme koostiosaks naha pringi ja pingul hoidmises ning meie keha paremini vormimiseks?

Meie sõbrad Barcelonas, Vytrus Biotechist, on tegelenud nendele küsimustele vastamisega ja on välja arendanud midagi tõeliselt erilist! Nende uusim taimse tüviraku aktiiv, Baolift™, mitmekordistab treeningmolekulide arvu kogu keha skin-fascia-muscle ( naha-fastsia-lihaste teljel ), et nahka pinguldada, parandada lihastoonust ja noorendada naha jume.

Kõik, kes on kasutanud LUMI tooteid, teavad, et meie kinnisideeks on biotehnoloogia! Ning eelkõige selle uuendused.. Niisiis kui kuulsime Baolifti™, teadsime, et peame seda kuidagi kasutama.

Tere tulemast Skin Gym sari – intensiivne treening nahale läbi toodete, mis on loodud näonaha ja keha sümbioosi edendama!

Skin Gym näoseerum on pinguldava ja nahka trimmiva toimega, vähendades naha lõtvumisest tingitud vajumist ning muutes näojooned selgemaks. Samuti stimuleerib see kudede ainevahetust, andes nahale särava jume ja paneb naha vedelikku salvestama, mis tagab sügavuti niisutatud naha. Lisaks muudab Skin Gym Sinu naha mikrobioota õnnelikuks, kasutades neurokosmeetilist, kanepist pärit toimeainet. Mis kõige parem – toode on õlivaba!

Skin Gym seerum kehale soodustab naha uuenemist, pinguldumist ja niiskuse säilitamisvõimet. Lisaks aitavad lisatud taimsed tüvirakud kurve vormida, kasutades rasvarakkude rakusisest energiat. Nahk jääb sügavalt niisutatuks, tundub katsudes trimmis ja sitke, nagu oleksite just tulnud pikalt jooksuringilt!

 

Viited:
  1. Chow, L. S., Gerszten, R. E., Taylor, J. M., Pedersen, B. K., van Praag, H., Trappe, S., Febbraio, M. A., Galis, Z. S., Gao, Y., Haus, J. M., Lanza, I. R., Lavie, C. J., Lee, C. H., Lucia, A., Moro, C., Pandey, A., Robbins, J. M., Stanford, K. I., Thackray, A. E., Villeda, S., … Snyder, M. P. (2022). Exerkines in health, resilience and disease. Nature reviews. Endocrinology, 18(5), 273–289. https://doi.org/10.1038/s41574-022-00641-2 
  2. Jin, L., Diaz-Canestro, C., Wang, Y., Tse, M. A., & Xu, A. (2024). Exerkines and cardiometabolic benefits of exercise: from bench to clinic. EMBO molecular medicine, 16(3), 432–444. https://doi.org/10.1038/s44321-024-00027-z 
  3. Magliulo, L., Bondi, D., Pini, N., Marramiero, L., & Di Filippo, E. S. (2022). The wonder exerkines-novel insights: a critical state-of-the-art review. Molecular and cellular biochemistry, 477(1), 105–113. https://doi.org/10.1007/s11010-021-04264-5 
  4. Nilsson, M. I., Bourgeois, J. M., Nederveen, J. P., Leite, M. R., Hettinga, B. P., Bujak, A. L., May, L., Lin, E., Crozier, M., Rusiecki, D. R., Moffatt, C., Azzopardi, P., Young, J., Yang, Y., Nguyen, J., Adler, E., Lan, L., & Tarnopolsky, M. A. (2019). Lifelong aerobic exercise protects against inflammaging and cancer. PloS one, 14(1), e0210863. https://doi.org/10.1371/journal.pone.0210863 
  5. Patel, P., N., Zqibel, H., (2022). Physiology, Exercise. Statpearls, Treasure Island, FL. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK482280/ 
  6. Suzuki, K., Hekmatikar, A. H. A., Jalalian, S., Abbasi, S., Ahmadi, E., Kazemi, A., Ruhee, R. T., & Khoramipour, K. (2022). The Potential of Exerkines in Women’s COVID-19: A New Idea for a Better and More Accurate Understanding of the Mechanisms behind Physical Exercise. International journal of environmental research and public health, 19(23), 15645. https://doi.org/10.3390/ijerph192315645 
  7. Thau L, Reddy V, Singh P., (2022). Anatomy, Central Nervous System. Statpearls, Treasure Island, FL. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK542179/ 
  8. Vytrus Biotech, (2024). Baolift™ – Your Skin Workout. https://www.vytrus.com/natural-active/baolift/ 
  9. Zhou, N., Gong, L., Zhang, E., & Wang, X. (2024). Exploring exercise-driven exerkines: unraveling the regulation of metabolism and inflammation. PeerJ, 12, e17267. https://doi.org/10.7717/peerj.17267 

SOOVITATUD TOOTED:

NEW
SKIN GYM Facial Training Formula näoseerum
59.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON! Õlivaba neurokosmeetiline seerum, mis viib treeningut imiteerivad kasud otse sinu naharakkudesse! Rakutasandil fitness on enneolematu viis näonaha pinguldamiseks ja kontuurimiseks! Maailma esimene patenteeritud Baolift™ bioaktiivühendit sisaldav Skin Gym Training Formula on kui Sinu naha personaaltreener, et Sinu treenitud keha oleks harmoonias Sinu noorusliku näoga!
Add to bag
NEW
Skin Gym Body Treatment kehaseerum
39.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON!  Õlivaba, pinguldav ja trimmiv seerum viib treeningu toimed otse sinu naharakkudesse. Rakutasandil fitness - see on enneolematu viis naha pinguldamiseks! Maailma esimene Baolift™ sisaldav tootesari Skin Gym Body Treatment on kui Sinu naha personaaltreener! Trimmi oma nahka koos või ilma päriselt treenimata, nüüd on see tõepoolest võimalik!
Add to bag
NEW
Skin Gym avapauk + Facial Training System workshop
60.00 -
Read more
Tutvustame Sulle uut the skin-fascia-muscle kontsepti - tule kuula ja proovi kohe omal NAHAL järele! Pane selga mugavad riided ja tule meie hands-on üritusele/workshopile, kus saad lisaks uutele teadmistele läbi teha ka ühe korraliku noorendustreeningu ning esmakorras tutvuda ka meie uue tootesarja Skin Gym-iga!
Add to bag
Vaata kõiki
close
Toote lisamine ostukorvi
Toote mõõtmed

loader