back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

BABY

Beebid on LUMI‘le alati südamelähedased olnud, sest ühest pisikesest atoopilise nahaga beebist kõik alguse saigi.

Tänaseks on meil valikus mitmeid beebidele ja emadele mõeldud tooteid, mis on õrnad, vabad ärritajatest, lõhnaainetest ja kunstlikest lisaainetest. Naha tervis ei sõltu alati ainult sellest, mida me peale määrime, vaid kogu organismi seisundist. Seega on vahel oluline ka end seespidiselt toetada.

BABY tootesari

LA-LAA Paitav beebiõli
24.00 -
(13)
Lisa ostukorvi
La-laa paneb Sind väikese lapse kombel õnnest laulma, sest mis võiks olla mõnusam, kui kuiva naha muutumine siidiselt niisutatuks. Beebiõli kasutades võid olla muretu, sest hoolikalt valitud ökoloogiline koostis on sobilik nii Sinule kui ka Sinu beebi õrnale nahale.
Add to bag
LUMITEEK Baby On The Way
37.00 -
Lisa ostukorvi
Baby on the way toidulisandis on kõik vajalikud mineraalained ja vitamiinid koondatud mugavalt ühte kuni kahte kapslisse päevas, et ennetada raseduse ja imetamisega kaasnevaid puudusilminguid.
Add to bag
Baby Essentials
Original price was: €52.00.Current price is: €48.36. -
Lisa ostukorvi
Baashoolduskomplekt beebile.
Add to bag
Lapse Atoopilise Naha Kombo
Original price was: €61.00.Current price is: €56.73. -
(4)
Lisa ostukorvi
Atoopiline dermatiit teeb Sinu lapse õnnetuks ja pahuraks. Selle nahahaiguse poolt põhjustatud kannatused toovad pisarad silma isegi täiskasvanutele, rääkimata lastest! Meie mõistame seda ja töötasime välja erilised tooted, mis tõesti aitavad.
Add to bag
Don't worry, Baby
Original price was: €90.00.Current price is: €83.70. -
Read more
..We got you! Otsid kingitust ootavale või värskele emale? Või soovid osta endale midagi multifunktsionaalset ja praktilist, et oleks üks asi vähem, mille pärast muretseda? Siin see on, praktiline, parima kvaliteediga kodumaiselt puhas hooldus ja toetus nii emale kui ka vastsündinule.
Add to bag
Queen Mom Set
Original price was: €143.90.Current price is: €133.83. -
Read more
Selles komplektis on multifunktsionaalsed ja vajalikud tooted nii emale kui ka beebile, ikka selleks, et seda imeilusat aega maksimaalselt nautida. Pakkudes rõõmu ja luksustunnet emale ning ökoloogiliselt puhast nahahooldust beebile! Komplekt sobib imehästi kingituseks ja ka haiglakotti, et olla valmis uueks eluetapiks.
Add to bag
Arktiline Duo
Out of stock
Read more
Unikaalse koostisega kreemikomplekt, mis ei lase ilmastikuoludel näo ja kätenahka kahjustada ja niiskusel nahast põgeneda. Järjepidev kasutamine muudab naha tugevamaks.
Add to bag
Vaata kõiki
loader
bag

Ostukorvi ülevaade

close