back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Nüüd on see ametlik! LUMI peptiididega öökreem on auhinnatud Euroopa parimaks!

Iconic peptiididega öökreemis on ühendatud teaduse ja looduse jõud!

Looduslik nahahooldus on muutunud – kui kakskümmend aastat tagasi piirdus see peamiselt eeterlike õlide ja lihtsamate ravimtaimede kasutamisega, siis tänasel päeval näeme keerukaid looduslikke lahendusi, mis konkureerivad sünteetiliste koostisosadega ja sageli ka ületavad nende efektiivsust. 

Tänapäeval oleme tunnistajaks nahahoolduse revolutsioonile, mida juhib biotehnoloogia areng. Paljud inimesed mõistavad, et see, mida me nahahooldustoodetesse ei lisa, on sama tähtis kui nende koostisosad.

Iga teadusliku läbimurdega näeme, kuidas nahahooldusbrändid eemalduvad karmidest keemilistest koostisosadest ja isoleeritud lahendustest, et minna terviklikuma lähenemise suunas, mis on nahale õrnem, toitvam ja mitmekülgsem.

LUMI südameasjaks on alati olnud, et kõik need ägedad, innovaatilised, teaduslikud ja looduslikud toimeained saaksid naha hüvanguks hooldustoodetesse.  Olgu selleks siis vetikatel põhinev ränidioksiid, mis on planeedile sõbralikum ja toob meie nahale rohkem kasu, või meie fantastilise taimepõhise retinooli alternatiivi bakuchioli kasutuselevõtt.

Teaduslik lähenemine looduslikule nahahooldusele on eriliselt esindatud LUMI peptiididega öökreemis, mis pälvis European Natural Beauty Awardsil kuldmedali. See öökreem esindab täiuslikku kombinatsiooni teadusest ja loodusest!

ICONIC Overnight Peptide Treatment on loodud selleks, et vältida naha enneaegset vananemist, sealjuures ka pigmendilaike helendades, kahjustamata naha mikrobioomi, mis on naha tervise seisukohalt ülioluline. Seda eiravad kahjuks paljud samade probleemide jaoks loodud sünteetilised kosmeetikatooted. 

Fermentatsioonist saadud peptiidid ja muud ühendid aitavad stimuleerida kollageeni tootmist, samuti naha ainevahetust ja taastumisvõimet.

ICONIC Overnight Peptide Treatment tekitab naharakkude ajutise “mälu kaotamise”, lõdvestades ja siludes pingetest ja vananemisest tingitud kortse. Kreemi looduslik baas aitab nahka rikastada küllaldase niisutatusega, mis on oluline igasuguse nahahooldustoote puhul. 

Kreemi lisatud fütokannabinoidid aitavad taasasustada ja korrigeerida naha endokannabinoidisüsteemi, mis on organismi võimas ja sageli tähelepanuta jäetud saatjate ja retseptorite süsteem, mis aitab meil saavutada keha loomulikku tasakaalu, homoöstaasi.

Kombineeri LUMI Overnight Peptide Treatment LUMI ICONIC Well-Aging Treatmendiga, et saavutada 24-tunnine kaitsev kombinatsioon, mis taaselustab, parandab ja tugevdab näonahka!

Kas olete valmis andma oma näonahale Ikoonilise tõuke, mida see on ihaldanud? Tutvu meie auhinnatud öökreemi ja teiste ICONIC toodetega siin. Kas soovite näha meie kõiki tehnoloogiapõhiseid orgaanilisi nahahoolduslahendusi? Vaata siia!

close
Toote lisamine ostukorvi
Toote mõõtmed

loader