back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

SKIN GYM

NEW
SKIN GYM Facial Training Formula näoseerum
59.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON! Õlivaba neurokosmeetiline seerum, mis viib treeningut imiteerivad kasud otse sinu naharakkudesse! Rakutasandil fitness on enneolematu viis näonaha pinguldamiseks ja kontuurimiseks! Maailma esimene patenteeritud Baolift™ bioaktiivühendit sisaldav Skin Gym Training Formula on kui Sinu naha personaaltreener, et Sinu treenitud keha oleks harmoonias Sinu noorusliku näoga!
Add to bag
NEW
Skin Gym Body Treatment kehaseerum
39.00 -
Lisa ostukorvi
Innovaatiline FIT-SKIN KONTSEPTSIOON!  Õlivaba, pinguldav ja trimmiv seerum viib treeningu toimed otse sinu naharakkudesse. Rakutasandil fitness - see on enneolematu viis naha pinguldamiseks! Maailma esimene Baolift™ sisaldav tootesari Skin Gym Body Treatment on kui Sinu naha personaaltreener! Trimmi oma nahka koos või ilma päriselt treenimata, nüüd on see tõepoolest võimalik!
Add to bag
NEW
Skin Gym avapauk + Facial Training System workshop
60.00 -
Read more
Tutvustame Sulle uut the skin-fascia-muscle kontsepti - tule kuula ja proovi kohe omal NAHAL järele! Pane selga mugavad riided ja tule meie hands-on üritusele/workshopile, kus saad lisaks uutele teadmistele läbi teha ka ühe korraliku noorendustreeningu ning esmakorras tutvuda ka meie uue tootesarja Skin Gym-iga!
Add to bag
Vaata kõiki
loader