back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

15-28.07 LUMI TIIM PUHKAB!
Ole mureta, kõik Sinu pakid paneme ikka teele!

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Superbloom

Superbloom sarjas on aktiivainetest pungil kaks toodet, mis lisavad sisemist kumavust. Loodud naha vananemisprotsesse silmas pidades, et nahk säraks ja kortsukeste teke oleks minimaalseks viidud.

Superbloom tootesari

Superbloom C-vitamiini ööseerum
49.00 -
(42)
Lisa ostukorvi
Kas teadsid, et vaid pisike annus kvaliteetset ööseerumit võib Sinu unetunnid noorendavaks nahateraapiaks muuta? Tutvusta oma kehale LUMI rikkalikku Superbloom ööseerumit ning avastad, et iluuni ei ole lihtsalt kõnekäänd, vaid igaöine ime noorema ja tervema naha poole.
Add to bag
Superbloom nahka elustav geel-toonik
29.00 -
(23)
Lisa ostukorvi
Teevad Sulle muret häirivad kortsukesed, siin-seal esinevad punnikesed, ebaühtlane pigmentatsiooni jaotumine või lihtsalt Sinu eriliselt nõudlik, iga päev uusi väljakutseid esitav nahatüüp? Tänu spetsiaalselt välja töötatud nahka elustavale koostisele sobib toode igapäevaseks näoveeks nii normaalsele kui ka ka probleemsele nahale. 
Add to bag
Superbloom Duo
Original price was: €78.00.Current price is: €72.54. -
Lisa ostukorvi
Superbloom Duo, mis viib Su õhtuse ilurutiini täiesti uuele tasemele! Kui Sulle teevad muret peened kortsukesed, ebaühtlane nahajume ja tüütud punnikesed, on see ilu-duo tulnud Sind päästma!
Add to bag
Vaata kõiki

Kliendid arvavad

Heli
star star star star star
Mul on peaaegu kogu talve olnud näol paar, kolm kuiva kohta, millest pole kuidagi lahti saanud, kuigi olen igapäevaselt kasutanud nii näokreemi kui ka seerumit (mainin igaks juhuks ära, et tegemist ühe teise kaubamärgi seerumiga). Ei aidanud ka maskid ega miski muu. Kuna töökaaslased kiitsid LUMI tooteid taevani, otsustasin lõpuks proovida Superbloom C-vitamiini ööseerumit. Ja endalegi tundub natuke uskumatu, aga pärast nädalast kasutamist olen ma nendest laikudest peaaegu lahti saanud, mis minu jaoks on juba nii hea tulemus, et kõik muu kasulik, mida see seerum teeb, on puhtalt boonuseks.
Verified buyer Verifitseeritud ostja
Janeli Tooming
star star star star star
Superbloom C-vitamiini ööseerum on minu kõige lemmikum seerum! Olen kasutanud kuurina ning minu naha puhul on nahk juba peale seerumit mõnusalt niisutatud. Peale paarinädalast kasutamist ühtlustab jumet. Toode,mis kindlasti jääb pikaks ajaks minu lemmikuks ning mille otsa lõppedes oleks miski nagu õhtusest näohooldusest puudu, korra kasutama hakates on sellest raske loobuda, nii hea lihtsalt on!
Verified buyer Verifitseeritud ostja
Mare Ossip
star star star star star
Olen elu jooksul kasutanud palju erinevaid firmasid ja veel rohkem erinevaid tooteid, kuid LUMI toodete avastamisest alates olen lõpuks jäänud pidama ühel firmal. LUMI tooted on äärmiselt kvaliteetsed ning hind on mõistlik. Superbloom C-vitamiini ööseerum on viimase aja parim avastus, kasutan seda koos kollageeni tootmist aktiveeriva kreemiga ja tulemus on suurepärane – nahk on toidetud ja niisutatud, jume ühtlane ja särav. Samuti piisab juba väikesest kogusest seerumist ja kreemist, et nahk mõnusalt pehme jääks, mistõttu jätkub tooteid mitmeks kuuks.
Verified buyer Verifitseeritud ostja
loader
bag

Ostukorvi ülevaade

close