back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 20€

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Toeta kodumaist

Kas teadsid, et kõik LUMI tooted arendatakse ja toodetakse Eestis? Me ei pakenda Sulle teisest ilma otsast tulnud tooret lihtsalt pisemasse pudelisse ümber vaid iga toode on valminud pika uurimise, puurimise ja katsetamise tulemusena.

Paljud teavad, et LUMI sarja ühendab Eestis kasvatatud kanepist toodetud seemneõli oma imeliste omaduste tõttu nahale. Kodumaine tooraine on LUMI jaoks aina olulisem, aga kanep pole kaugeltki ainus kodumaine taim meie toodetes.

Meie tootevalikus on lisaks kanepile erinevat kodumaist taimset materjali piparmündist vetikateni. Seda mitte vaid sellepärast, et me teame siis täpselt selle toorme päritolu, kvaliteeti jne, vaid ka seepärast, et nii toetame omakorda ka teisi väiketootjaid, kes taimi kasvatavad, korjavad, töötlevad jne. Kasutame ka metsikult kasvavaid taimi nagu angervaks ja põdrakanep jpt. Igal juhul jälgime, et taimede päritolu oleks puhas. Teeme koostööd mahetaluga, kus sünteetilistel väetistel ja pestitsiididel pole kohta. Seega iga LUMI toote ostuga pakud tööd ja leiba lisaks meie tublile meeskonnale ka teistele kodumaistele väiketootjatele ja pereettevõtetele.

 

 

Oled ilmselt märganud LUMI kreemide naturaalselt värvi ja lõhna, mis tuleneb sellest, et me ei soovi ühtegi taime üle töödelda vaid tahame teda pakkuda tema parimal moel võimalikult “toore ja täiuslikuna”. Nii saame tema parimaid omadusi enda naha heaks maksimaalselt ära kasutada ja samas kurnata vähem keskkonda ilma liigsete tootmisetappideta.

Parem Sulle, parem keskkonnale, parem ühiskonnale.

#toetakodumaist

LUMI hüdrosoolid

LUMI hüdrosoolid on värsketest kodumaistest taimedest destilleeritud ehk meie pakutavad näoveed ja seerumites sisalduvad lilleveed EI OLE eeterlike õlide tootmisjäägid.

Kasutame nii aurdestilleerimist kui ka meetodit, mis võimaldab meil püüda mitte ainult taime lenduvaid komponente, vaid taime rakuvett. Tavapärasel eeterlike õlide kõrgsurvemeetodil tootmise käigus rakuvesi hävineb, elusat rakuvett ei saa ka kuivatatud taimsest materjalist. Taimed peavad olema värsked! Just see rakuvesi, mis on täis toitainerikkaid mineraale, fütosteroole, antioksüdante ja lugematuid muid looduslikke botaanilisi kemikaale, annab hüdrosoolile aromaatsed ja terapeutilised omadused.

 

 

LUMI seerumid

Et meie jaoks on tootearenduses esmased kriteeriumid toote efektiivsus ja kohaliku toorme väärindamine, siis kõik meie õlivabad seerumid baseeruvad just nimelt neil hüdrosoolidel. Me ei kasuta tavalist vett seerumite põhjana. Nii saad maksimaalse toime rahvatarkuse ning teaduslikult tõestatud bioaktiivainete sümbioosist.

 

Aitäh, partnerid!

Siinkohal tahaksime tänada ka meie imelisi taimemaage: Piia Kärssin, Irje Karjus, Uuenurme talu ning Olemari mahetalu.

 

Fotograaf: Caroline Sada
loader