TASUTA tarne al. 39€

Jume klaariks. Loomulikult

Kas teadsid, et enam kui 85 % inimestest puutub vähemalt ühel eluetapil kokku aknega? Nahaprobleem on suures osas nii-öelda kirjutatud meie geneetilisse koodi. Uuringud on aga näidanud, et näiteks ka toitumine ja stress võivad mängida rolli probleemsete ilmingute süvenemisel.

LUMI on arendanud välja Tundra hooldusrutiini, mille kolm toodet – AHA-BHA Puhastuspiim, Raudrohu näovesi salitsüülhappega, AHA-BHA Niisutuskreem – aitavad loomulikul viisil parandada ja ennetada problemaatilisi ilminguid. Lisaks hooldusrutiinile soovitame aga aegsasti nõu pidada ka toitumisspetsialisti ja psühholoogiga, et probleeme mitmetahuliselt ennetada.

Tundra sari

Unikaalne looduslik nahahooldusrutiin taastab probleemset ja aknele kalduvat näonahka. Soovitame tooteid kasutada järjepidevalt neljanädalase kuurina, mil nahk uueneb ja tõelised paranemisilmingud muutuvad silmnähtavaks. Lisaks on samal ajal Tundra nahahooldustoodete kasutamisega hea ära jätta teiste brändide tooted, kuna näiteks alkohol ja sünteetilised ühendid võivad takistada looduslike ainete imendumist.

LUMI Tundra akne naha hooldus

Hooldusrutiini I samm

Naha puhastamine ja õrn koorimine. Ettevalmistus toniseerimiseks ja niisutuseks.

AHA-BHA Puhastuspiim

Leebe, kuid tõhus puhastuspiim on spetsiaalselt välja töötatud aknele kalduva naha looduslikuks hoolduseks, mis pakub maksimaalset tulemust nahka kuivatamata.

KUIDAS KASUTADA?

Kasuta igal hommikul ja/või õhtul näonaha puhastamiseks. Kasuta vatipadjaga näolt üleliigse rasu ja mustuse eemaldamiseks või kanna masseerides otse niiskele näonahale ning loputa maha leige veega.

Kasuta sügavamaks puhastuseks näomaskina. Proovi näomaski aegamisi – hoia puhastuspiima esimestel kordadel näol 2 minutit, seejärel 3-5, kuid mitte kauem kui 10 minutit.

SOOVITUS! Kõrge piimhappe sisalduse tõttu soovitame tundlikul nahal kasutada kuurina. Kui näonaha seisukord on silmnähtavalt paranenud, soovitame hakata kasutama LUMI Niisutavat näopuhastuspiima, milles on madalam piimhappe sisaldus.

NB! Puhastuspiim võib kõrge bioaktiivainete sisalduse tõttu tekitada nahal ajutist ja kerget punetust. Sel juhul soovitame toodet esimestel kordadel kasutada kuival nahal, et bioaktiivainete toime oleks leebem.

Leia puhastuspiim SIIT!

black-3-72dpi

Hooldusrutiini II samm

Naha rahustamine ja toniseerimine. Ettevalmistus järgnevateks toitaineteks ja sügavniisutuseks.

Raudrohu näovesi salitsüülhappega

Klaaristav näovesi toetab nii tooniku kui turgutava spreina kasutades naha loomulikku tasakaalu.

KUIDAS KASUTADA?

Rahustaval ja klaaristaval näoveel on mitu kasutusvõimalust, muutmaks sinu nahahooldusrutiini võimalikult mitmekülgseks ja põhjalikuks.

Kasuta näovett toonikuna ning pihusta seda otse vatipadjale. Nii eemaldad nahalt pindmise mustuse, rahustad ja tasakaalustad seda.

Pihusta näovett otse näole, et taastada naha kaitsevõime. Näovett võib kanda meigi alla, et luua jumestustoodetele klaar põhi. Samuti meigi peale, et seda värskendada ning meelte ergutamiseks ka puhtale näonahale.

Pihusta näovett meigišvammile, et seda niisutada, jumestustooteks ette valmistada ning aidata luua veatu meigipõhi. Kasuta seda ka silmameigipintslite niisutamiseks, et muuta lauvärvide pigment intensiivsemaks.

Leia näovesi SIIT!

black-2-72dpi

Hooldusrutiini III samm

Naha niisutamine ja toitmine. Hooldusrutiini lõpetamine vajalike toitainete ja kaitsevõime tugevdamisega.

AHA-BHA Niisutuskreem

Aknele kalduva naha eest hoolitsemisel unustatakse tihti, et tähtsal kohal peaks olema ka niisutus.

KUIDAS KASUTADA?

Masseeri hommikul ja/või õhtul pärast puhastuspiima ja tooniku kasutamist puhtale näonahale, et pakkuda nahale tõhusat niisutust ja kaitset.

NB! Kui näonaha niiskustasakaal on normaliseerunud, võib näokreemi kasutada vaid üks kord päevas või vähendada kasutatavat kogust.

Leia niisutuskreem SIIT!

black-6-72dpi

Akne & müüdid

MÜÜT: Aknele kalduva ja vistrikulise naha niisutamine ei ole vajalik. Pealegi põhjustavad taimeõlid komedoone.

TEGELIKKUS: Kui nahk on kuiv, suureneb rasu tootmine (üks aknet põhjustavatest teguritest), mistõttu on äärmiselt oluline nahka niisutada. Teaduslikud uuringud on ka näidanud, et kuiva naha puhul on nahk tundlikum paljudele allergeenidele, mistõttu võib naha niisutamata jätmine tekitada lisaprobleeme. Külmpressitud kanepiõli (niisutuskreemi ja puhastuspiima baaskomponent) on ideaalne problemaatilise naha niisutaja. Õli ei peeta komedogeene põhjustavaks ning lisaboonusena sisaldab väärtuslikku linoolhapet, mille puhul on uuringud näidanud, et see aitab vähendada akne tekkepõhjuseid.

NIPP! Kasuta AHA-BHA Niisutuskreemi pärast Raudrohu näovett. Kui tundub, et toode jätab olenemata looduslikest matistahatest naha justkui “raskeks”, kasuta toodet väiksemas koguses või lase sel mõned minutid imenduda ning lõpeta hoolitsus taas näoveega.

MÜÜT: Akneline nahk on must

TEGELIKKUS: Uuringud ei ole näidanud, et akne tekiks naha mustusest. Problemaatiliste ilmingute tekkeprotsess on keerukas ning selle ärahoidmisel on oluline, et kasutusel oleksid leebed puhastustooted (kaks korda päevas!), mis võiksid sisaldada nahka õrnalt koorivaid, rasu ja põletiku teket vähendavaid ühendeid. Jälgima peaks ka, et kõikide kasutusel olevate hooldustoodete pH oleks kergelt happeline (mitte enam kui 5.5). Hea oleks unustada karmitoimelised terakestega koorijad ja liigne näonaha pesemine. Need tegevused võivad kaasa tuua nahabarjääri häired ja liigse kuivatamise.

NIPP! Puhasta nahka kaks korda päevas AHA-BHA Puhastuspiimaga ning toniseeri pärast seda Raudrohu näoveega, milles sisaldub ka salitsüülhape. Näovee lisamine puhastusrutiini on oluline, et eemaldada mustuse jäägid ning toetada naha pH taset. Kui kasutad AHA-BHA Puhastuspiima tugevamaks toimeks mõneminutilise maskina, pea meeles, et kerge ja lühiajaline punetus on normaalne reaktsioon. Kui punetus on häiriv, vähenda toote kasutamise aega, sagedust ning kogust.

Liitu igakuiste nippide, soovituste ja parimate pakkumiste saamiseks LUMI uudiskirjaga!