back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 20€

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

Ichi-go Ichi-e

Ichi-go-ichi-e kollektsioon tähistab Jaapanist pärinevat vanasõna – iga hetk on ainulaadne ja kordumatu aare. Iga hetke me elame vaid korra ja ainult selles hetkes.

Ichi-go-ichi-e väljend ulatub tagasi 16. sajandisse ja on õpetanud inimkonda sajandeid. Jaapanlased on oma eluviiside ja elamise tarkusega olnud maailmale eeskujuks sajandeid, nad on üks terveim rahvas maailmas. Selle kollektsiooniga austame jaapanlaste filosoofiat elust ja meenutame endale iga päev, et iga hetk on kordumatu ning hinnaline. Ela hetkes ja ela iga hetke! Täisväärtuslikult!

Ichi-go Ichi-e tootesari

Sleeping Beauty
Original price was: €79.00.Current price is: €73.47. -
Vali
LUMI Mulberry Silk Ichi-go ichi-e kollektsioon on valminud kõige kõrgema kvaliteediga 22 Momme Mulberry ülikvaliteetsest siidist koostöös innovaatilise eestimaise Aino Skincare brändiga. Tänu Aino Skincare uuenduslikule lähenemisele on siidi sisse kombineeritud tuhandeid hõbeioonniite, mis annab materjalile antibakteriaalsed ja antimikroobsed omadused.
Add to bag
Juukserätik-turban
Out of stock
Read more
LUMI toob Sinuni nägusa ja praktilise turbani, mis võib anda Sinu juustepesupäevadele hoopis mugavama ja kiirema kulu.
Add to bag
Siidist scrunchie TRIO
Out of stock
Vali
Täiusta oma juukseaksessuaare Momme Mulberry siidist scrunchiega ja lisa oma igapäeva krunnile elegantsi  või lisa stiilse täiendusena riietusele, kandes siidscrunchiet  randme ümber.  Koostöös Aino Skincare´iga on sündinud naiselikud ja praktilised juukseaksessuaarid, mis aitavad juustel terved püsida
Add to bag
Siidist scrunchie
9.9015.90 -
Vali
Täiusta oma juukseaksessuaare Momme Mulberry siidist scrunchiega ja lisa oma igapäeva krunnile elegantsi või lisa stiilse täiendusena riietusele, kandes siidscrunchiet randme ümber. Koostöös Aino Skincare´iga on sündinud naiselikud ja praktilised juukseaksessuaarid, mis aitavad juustel terved püsida.
Add to bag
GUA SHA massaažikivi
Out of stock
Read more
LUMI koostöös Näojooga Sinule esitleb terviklikku ilurutiini, mis ei koosne ainult parimatest hooldustoodetest, vaid pöörab tähelepanu ka näolihaste seisukorrale ja ainevahetusele. Tuhandete aastate efektiivsuse ajaproovile on vastu pidanud massaažitehnika - Gua Sha.
Add to bag
Vaata kõiki
loader