back

Save for later (0)

Free delivery

Tasuta tarne alates 20 €

x
Location

Select region

Please check your region for the better shopping experience.

hamburger

Koostise ABC

Meie tooted on tulvil looduslikke külmpressitud õlisid ja värskeid tooraineid. Säilitusainetena kasutame looduslikke antioksüdante ja orgaanilisi happeid, mille tulemusena pole meie toodete säilivusaeg pikk. Õhukindlad anumad tagavad toodete värskuse. Vaid üks pumbatäis meie LUMI toodet vabastab värske puhta looduse tunde.

LUMIs usume maksimaalsete tulemuste saavutamisse loomulikul viisil. Oleme spin-off-ettevõte Tartu ülikoolist. See võimaldab meil luua ja tagada parimat võimalikku nahahooldust, tuginedes uusimatele teaduslikele uuringutele.

Botaanika ja biotehnoloogia on LUMI süda. Meie tootevalikus kasutatakse kanepiõli. Hämmastava aminohapete sisaldusega tööstuslik kanep on üks maailma vanimaid ja hinnatumaid põllukultuure. See oli tema sugulase kanepiga seostamise tõttu aastakümneid keelatud, kuid nüüd avastatakse seda taas kui supertoitu, millel on hämmastav kasu tervisele ja suurepärane, nahale imeline õli.

Meie tootevalikus on lisaks kanepile erinevat kodumaist taimset materjali piparmündist vetikateni.  Seda mitte vaid sellepärast, et me teame siis täpselt selle toorme päritolu,  kvaliteeti jne, vaid ka seepärast, et nii toetame omakorda ka teisi väiketootjaid, kes taimi kasvatavad, korjavad, töötlevad jne. Kasutame ka metsikult kasvavaid taimi nagu angervaks ja põdrakanep jpt. Igal juhul jälgime, et taimede päritolu oleks puhas. Teeme koostööd mahetaluga, kus sünteetilistel väetistel ja pestitsiididel pole kohta. Seega iga LUMI toote ostuga pakud tööd ja leiba lisaks meie tublile meeskonnale ka teistele kodumaistele väiketootjatele ja pereettevõtetele.

LUMI koostisosad

loader
This site is registered on wpml.org as a development site.