back

Salvesta hilisemaks (0)

Free delivery

Tasuta tarne al. 39€

x
Location

Select region

Parema ostukogemuse saamiseks valige oma piirkond.

hamburger

KKK

Tellimine

Tooteid saab lisada ostukorvi vajutades nupule „Soovin tellida“. Ostukorvis on näha toodete hinnad ja tellimuse kogumaksumus. Ostu vormistamiseks tuleb Teil valida  soovitud tooted ostukorvi, kinnitada tellimus ja tasuda arve.

Kauba saatmine

Kaup lahkub meie tootmisest hiljemalt 5 tööpäeva jooksul, kui just toote juures ei ole märgitud teisiti. Enamasti paneme paki juba samal päeval posti ja saate selle kätte Eesti siseselt järgmisel või ülejärgmisel päeval. Palume arvestada, et suuremate kampaaniate vältel võivad tarneajad pikeneda.

Kõikidele ostudele, mis ületavad ostusumma  39€, on kauba saatmine pakiautomaati Eestis TASUTA.

Alla 39€ ostudele lisandub saatmiskulu kliendi poolt valitud pakiautomaati. Erandiks võivad olla suure soodustusega kampaaniad meie e-poes või meie partnerite juures. Kui transporditasu lisandub, on see ostu sooritamisel välja toodud.

Ekstreemsetes ilmaoludes palume kasutada Itella siseautomaate, et tagada õrnade toodete turvalisus suurte miinus- ja ka plusskraadidega. Perfect Cosmetics OÜ ei vastuta ilmastikuoludest kahjustada saanud toodete eest, kui pole valitud transpordiks Itella teenust.

Rahvusvahelised tarnehinnad:

*Hinnad sisaldavad käibemaksu.

*Hinnad on eurodes (€).

Garantii ja kauba tagastamine

Kõigile müügil olevatele toodetele kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud  garantiid ja tagastamise kord.

Teil on õigus tagastada meie e-poest ostetud kaup tasuta 14 (neljateistkümne) kalendripäeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud, kahjustatud ja toote pakend ei tohi olla avatud. Perfect Cosmetics OÜ tagastab kliendile raha 3 (kolme) kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Kauba tagasisaatmisel kannab saatmiskulu ostja.

Avatud pakendiga kosmeetikatooted tagastamisele ei kuulu.

Perfect Cosmetics OÜ garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete salastatuse ega müü/edasta/vahenda kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud erikokkulepete korral (võimalike kampaaniate vmt võitjate avaldamisel).

 

Luminordic.com lehel olevate materjalide kasutamise tingimusteks on kokkulepe lehe haldajaga ning materjali varustamine otselingiga leheküljele www.luminordic.com.

Perfect Cosmetics OÜ jätab endale õiguse kasutamistingimusi ette teatamata muuta ja täiendada.

loader