TASUTA tarne al. 39€

Privaatsuspoliitika

Mis andmeid kogume ja kuidas kasutame?

Tarbija annab meie veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Tarbija isikuandmeid (nimi, email, kontakttelefon, paki kohaletoimetamise viis, kättetoimetamise aadress, e-posti aadress) ning edastada logistikapartneritele kauba kohaletoimetamiseks vajalikud isikuandmed.

Veebipoel luminordic.com on õigus kasutada Tarbija elu- või asukoha aadressi teenuse pakkumisega seotud informatsiooni edastamiseks Tarbijale.

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Need andmed kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad.

Tarbijal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tulenevalt kauba kohaletoimetamiseks või nõude sissenõudmiseks. Sellesk palume kirjutada info@luminordic.com

Elektrooniliste isikuandmete kasutamine e-kirjade otsepostituseks toimub ainult siis, kui Tarbija on selle jaoks andnud nõusoleku liitumisvormi kaudu. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Tarbija personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub meie veebipoel ligipääs.