ÕRNUS Pune lillevesi nahale ja juustele

100 ml / Hoiab juuksed siidised ja naha värskendatud / Igale nahatüübile, eriti aga õrnale, kuivale või vananemismärkidega 

(12)
21.00 -

In stock

Imelise lõhnaga pune taimevesi on mõnus kaaslane nii vannituppa, randa kui töölauale. Teeb juuksed kohevaks, lõhnavaks ja kergesti kammitavaks. Sobib kasutamiseks puhastuse lõpetamiseks toonikuna, tasakaalustades naha ja luues sobiva pinnase hooldustooteks. 

Kirjeldus

Ravimtaim punel on üldist heaolutunnet loov mõju, mistõttu sobib lillevesi turgutuseks mitmel rindel. Imelise lõhnaga pune taimevesi on mõnus kaaslane nii vannituppa, randa kui töölauale. Teeb juuksed kohevaks, lõhnavaks ja kergesti kammitavaks. Sobib kasutamiseks puhastuse lõpetamiseks toonikuna, tasakaalustades naha ja luues sobiva pinnase hooldustooteks. 

Kuidas kasutada Õrnust toonikuna?

Tooniku või näovee ülesanne on nahk tasakaalustada puhastuse lõpus. Nii luuakse hea pinnas hooldustooteks või dekoratiivkosmeetikaks. Punel on rahustav, soojendav ja nahka elavdav mõju.

MILLISED NAHATÜÜBID? Eriti hästi sobib turgutuseks õrnale, kuivapoolsele või vananemismärkidega nahale.

Kuidas kasutada juuste- või kehaspreina?

Punel on stimuleeriv ja uuendav mõju. Teeb juuksed kohevaks, kergesti kammitavaks ja elavdab nende kasvu. Mõjub tasakaalustavalt kerge kõõma korral.

Kehale kasutades mõjub üldist heaolutunnet loovana. Mõnus värskendaja rannas ja rahustaja pärast päikese käes olemist.

Lõhna nagu metshaldjas

Kerget lendlevat lõhna iseloomustavad sõnad marjane ja lillene. See on tõeline hingekosutus, mida meie armas klient nimetas metshaldja lõhnaks.

Vähem-on-rohkem lähenemine

Tegemist on uudse vähem-on-rohkem lähenemisega näoveele. Loodusliku vee mõju on saadud ühest mahealalt korjatud ravimtaimest. Koostises on Jõgevamaalt korjatud ja aurdestilleeritud pune (Origanum vulgare). Selline töötlemisprotsess annab ravimtaime kasulikkusega õrnalt lõhnava vee.

Meelespea

LUMI tooted on erilised – looduslikud, värsked ning minimaalselt töödeldud, mistõttu palun kaitse neid otsese päikesevalguse eest. Näovesi püsib Sinu nahale parim kuni kuus kuud pärast avamist. Kui teed kasutamises pausi, säilita toodet külmkapis, nii pikendad pisut näovee eluaega.

Teeme koos head ja hoiame keskkonda! Loe meie taaskasutamise juhendit SIIT ja vii tühi pakend ümbertöötlemiseks kogumiskonteinerisse.

koostis

INCI: Origanum Vulgare Leaf Water*

*kodumaine koostisosa

Arvustused (12)

Jaga oma mõtteid!

5 punkti 5'st

12 reviews

Anna teada, mida sa arvad...

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

0 reviews with a 4-star rating

There are no reviews with a 4-star rating yet

×

Login

Register


Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud