LUMITEEK Skinguard! B3 vitamiin + bioaktiivne tsink

Toidulisandite komplekt kauni naha jaoks │ 90 + 90 taimset kapslit │ Vegan

LAOST OTSAS

Out of stock

Otsas

LUMI toidulisandite komplekt, mis on sobilik kõikidele, aga eriti põletikulise, aknele kalduva, vananeva, kuiva ja ärritunud nahaga inimestele. Lisaks nahakvaliteedi, juuste ja küünte seisukorra parandamisele mõjub nende toidulisandite koostarvitamine ka väsimuse ja kurnatuse vastaselt.

Kirjeldus

Meie esimene toidulisandite komplekt, mis on sobilik kõikidele, aga eriti põletikulise, aknele kalduva, vananeva, kuiva ja ärritunud nahaga inimestele.

B3 vitamiin ehk niatsiin on naha seisukohalt oluline vitamiin ja antioksüdant, sest aitab tugevdada naha kaitsebarjääri, stimuleerides keramiidide sünteesi. Kui naha kaitsebarjäär on tugev, siis püsib ka nahas niiskus paremini ja nahk suudab end keskkonnategurite vastu paremini kaitsta. See on oluline nii ekseemide, dermatiitide, kuiva naha kui ka vananeva naha korral. Selle tulemusel on naha tekstuur siledam, nahapunetus väheneb. Arvatakse, et B3 vitamiin vähendab rasunäärmete aktiivsust, vähendades seeläbi ka naha läikimist. Lisaks nahka edendavale toimele aitab B3 vähendada väsimust ja kurnatust ning aitab kaasa normaalsele närvisüsteemi talitlusele.

Tsink on ülioluline rakkude uuenemise, kollageeni moodustumise ja haavade ning kudede parandamise jaoks. Samuti on see tähtis antioksüdant. Tsink vähendab põletikulist reaktsiooni bakteritele ja parandab immuunsust. Ka kerge tsingipuudus väljendub kiiresti naha kareduses ja haavade paranemise aeglustumises. Tsink vähendab juuste väljalangemist, muudab küüned tugevamaks ja naha pringimaks. Tsinki soovitatakse toidulisandina tarvitada ka naistel hirsutismi puhul (liigne kasvakasv).

On tehtud uuringud tsingi ja B3 vitamiini ehk nikotiinamiidi kooskasutamisest põletikuliste nahaprobleemide korral nagu akne, need omavad nahale põletikuvastast efekti ja bakteriostaatilist toimet Propionibacterium acnes’i vastu ning vähendavad liigset rasueritust.

 

koostis

B3: nikotiinamiid (vitamiin B3 ehk niatsiin), mahuaine riisijahu, želeeriv aine pullulaan (taimne kapsel).

TSINK: riisijahu (mahuaine), tsink (tsinkdiglütsinaat), taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud