AER Scents 03 AMBRE+SANDALWOOD

Botaaniline Parfüüm 30ml

9.00135.00 -

Elegantne, kuid tabamatu parfüüm, mis kannab endas sametisi ja puudriseid noote. Erinevate lõhnakihtide koreograafia teeb selle parfüümi eriliseks. See on sujuv ja sametine, kuidas samas ka julge. Indias kasvatatud Mysore sandlipuu on maailma haruldaseim ja parim sandlipuu liik. See toob kaasa endaga kreemjad puidunoodid, mida hoitakse luksusliku Bulgaaria roosi, sensuaalse leedriõie ja puuviljase magnoolialehe embuses. Pehme ja võrgutav lõhn, mis sulandub Su naha sisse.

Kirjeldus

AER-i parfüümid arenevad peenelt nahaga kokkupuutel, paljastades selles peidetud keerukuse ja kombineerudes kandja isikliku aroomiga, et luua lõhn, mis on tõeliselt ainulaadne iga inimese jaoks. Nautige kunstlikest saasteainetest koormamata parfüümi, kus looduslikud koostisosad ühinevad aromaatseks harmooniaks, millesse avastad end ikka ja jälle armumast!

koostis

KOOSTISOSAD: Alcohol (Ethanol), Aqua (Water), Cedrus atlantica (Atlas Cedar) wood oil, Amyris balsamifera (Amyris) oil, Santalum album l. (Indian Sandalwood) wood oil1, Pelargonium graveolens (Geranium) extract, Guaiacum sanctum l. (Guaiac Wood) gum oil, Magnolia grandiflora (Magnolia) leaf oil, Rosa damascena mill. (Rose) flower absolute, Dipteryx odorata (Tonka) bean absolute, Vanilla planifolia (Vanilla) bean oil, Pogostemon cablin (Patchouli) oil, Sambucus canadensis and s. nigra (Elderflower) absolute, Myroxylon pereirae klotzsch (Peru Balsam) absolute, Liquidambar styraciflua balsam (Storax) resin, Hibiscus abelmoschus l. (Ambrette) seed oil, Polianthes tuberosa l. (Tuberose) absolute, Myristica fragrans (Nutmeg) oil, Elettaria cardamomum (Cardamom) seed oil, Tocopherol (Vitamin E), Salvia rosmarinus (Rosemary) extract.

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi
Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud