AER Scents 06 TUBEROSE+YLANG

Botaaniline parfüüm 30ml

LAOST OTSAS

Out of stock

See parfüüm on kui luksuslik pidustus tähistades kõrguseid, milleni julged ja kaunid aroomid suurepärastes lõhnades ulatuda võivad. Keskmes on tuberoosi ja ilang-ilangi võitlus ülemvõimu nimel, see on lilleline duell täis kirge ja ekstravagantsust, mis kütkestab lõhnakandjat ja kõiki, kellel on õnn nende teele sattuda. Araabia jasmiin ja apelsiniõie absoluut lisavad aroomile sügavust ja särtsu, samas kui Jaava vetiver muudab asja oma iseloomulike suitsunootidega peenelt ümaramaks. Tõesti – see on parfüüm, mida tuleb tunda, selleks, et seda uskuda – sest ainuüksi sõnad ei suuda seda edasi anda.

Kirjeldus

AER-i parfüümid arenevad peenelt nahaga kokkupuutel, paljastades selles peidetud keerukuse ja kombineerudes kandja isikliku aroomiga, et luua lõhn, mis on tõeliselt ainulaadne iga inimese jaoks. Nautige kunstlikest saasteainetest koormamata parfüümi, kus looduslikud koostisosad ühinevad aromaatseks harmooniaks, millesse avastad end ikka ja jälle armumast!

koostis

KOOSTISOSAD: Alcohol (Ethanol), Aqua (Water), Santalum album l. (Indian Sandalwood) wood oil, Polianthes tuberosa l. (Tuberose) absolute, Jasminum sambac (Jasmin Sambac) absolute, Citrus aurantium var. amara (Orange Flower) absolute, Vetiveria zizanioides stapf. (Vetyver) root oil, Cananga odorata hook. f. and thomas. (Ylang Ylang) flower oil, Cymbopogon martini roxb. stapf. (Palmarosa) extract, Citrus paradisi macf. (Grapefruit) oil, Citrus limon l. burm. f. (Lemon) peel oil, Schinus molle (Pink Pepper) berry oil, Myristica fragrans houtt. (Mace) kernel oil, Anthoxanthum odoratum (Flouve) absolute, Rosa damascena mill. (Rose) flower extract, Piper nigrum l. (Pepper) fruit oil white, Ferula galbaniflua (Galbanum) extract, Cymbopogon martini roxb. stapf. (Palmarosa) extract, Tocopherol (Vitamin E), Salvia rosmarinus (Rosemary) extract.

 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi
Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud