His & Hers Set

Original price was: €34.00.Current price is: €31.62. -

In stock

Tundra Pimple Stopper 10ml + Unspottable Spot Treatment 10ml

Sharing is caring! Kingitus Teile mõlemale, His & Her Set, selleks, et ükski stressist tekkinud vistrik ei saaks rikkuda romantilist Valentinipäeva deiti!

Kirjeldus

Täiuslik valentinipäevakingitus paaridele, kes usuvad, et sharing is caring – MINI Tundra Pimple Stopper ja Unspottable Spot Treatment duo.

Funktsionaalne komplekt õhtuseks iluhoolduseks, milles on ühendatud kaks toodet ühise eesmärgi nimel! Kui soovid ärgates näha sileda tekstuuriga, ärritusevaba nahka, millel on kaunis jume, toimi järgmiselt:

  1. Kanna üle kogu näo Pimple Stopper. See on mõeldud naha niisutamiseks, rahustamiseks ja ummistuste tekkimise ennetamiseks.
  2. Kanna ärritunud kohtadele ja/või vistrikutele lokaalselt Unspottable.

HIS & HERS komplekt ei seisne ainult puhta ja terve naha saavutamises – läbi selle saate ühiselt jagada teekonda heaolu ja enesehoolituse poole, muutes selle ideaalseks ettekäändeks nii enda kui ka oma kallima hellitamiseks.

Sel sõbrapäeval tähistage selle dünaamilise duoga oma pühendumust üksteisele ja ühistele nahahoolduseesmärkidele. On öeldud, et armastus koosneb mitte ühest suurest, vaid lugematutest väikestest hetkedest. Sellest väiksest ühisest momendist õhtul võib saada teie uus rituaal, mis lähendab teid, jagades hoolt ja armastust, mida teie nahk väärib.

Õhtune hooldusrutiin:

  •  Võtke õhtuti aega puhastusrutiinile, mis sobiks teie mõlema nahatüübile. Tundra AHA-BHA Puhastuspiim on ideaalne rasuse naha korral, samas kui Niisutava puhaspiim sobib hästi  normaalsele ja kuivale nahale.
  • Kandke Pimple Stopper üle näo niiskele nahale.
  • Ärritunud kohale või vistrikule kanna lokaalselt Unspottable. Võib-olla on Sul tekkinud üks eriti probleemne vistrik, kuid ei ulatu sinna ise kreemi panema? Palu kallima abi, et ta sinna pisut Unspottable`t peale paneks. Võib juhtuda, et armastusega koos segatuna toimib veelgi paremini..
  • Senikaua kuni tooted imenduvad, kasutage aega üksteise seltskonna nautimiseks, tugevdades oma sidet!

Meelespea

LUMI tooted on erilised – looduslikud, värsked ning minimaalselt töödeldud, mistõttu palun kaitse neid otsese päikesevalguse eest. Pimple Stopper püsib Sinu nahale parim kuni kuus kuud pärast avamist. Kui teed kasutamises pausi, säilita toodet külmkapis, nii pikendad pisut toote eluaega.

Teeme koos head ja hoiame keskkonda! Loe meie taaskasutamise juhendit SIIT ja vii tühi pakend ümbertöötlemiseks kogumiskonteinerisse.

koostis

TUNDRA PIMPLE STOPPER

INCI: Cannabis Sativa Seed Oil, Nigella Sativa Seed Oil, Hydrogenated Vegetable Oil, Punica Granatum Seed Oil, Cannabis Sativa Extract, Caprylic/ Capric Triglyceride, Garcinia Indica Seed Butter, Cannabigerol, Cannabidiol, Isosorbide Dicaprylate, Bakuchiol, Ethyl Linoleate, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Sorbitan Olivate, Sodium Hyaluronate, Caproic Acid

UNSPOTTABLE

INCI: Zinc Oxide (non-nano)*, Butyrospermum Parkii Butter*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Cocos Nucifera Oil*, Moringa oleifera seed oil*, C13-15 Alkane (from sugarcane)*, Cannabis Sativa Leaf Extract, Euphorbia Cerifera Wax*, Cannabis Sativa Seed Oil*, Polyhydroxystearic Acid*, Tocopherols*, Helianthus Annuus Seed Oil*

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud