Kinkekaart LUMI hooldusesse

NB! Elektroonilise kinkekaardi soov jätta kassas "lisainfo" alla.

45.0069.00 -

Kingi oma lähedasele võimalus pöörata tähelepanu naha vajadustele, taastuda argipäeva kiirusest ja leida ühendus oma sisemise rahuga. LUMI Casa salongi kinkekaart on enamat kui lihtsalt kingitus – see on hoolikalt valitud kogemus, mis mõjub nii kehale kui ka meelele.

Kirjeldus

Kingiideed on otsas ning kõik lemmikud LUMI kreemid juba olemas? Pole probleemi! Kingi oma lähedasele hoopis eriline kogemus LUMI Casa salongis.

Salongis viiakse iga külastaja jaoks läbi personaalne naha konsultatsioon, millele järgneb Sinu väljavalitud hoolitsus. Hoolitsusi teostatakse otseloomulikult ei millegi muu kui LUMI toodetega.

Iga protseduur on hoolikalt kujundatud, et rõhutada naha tervist ja ilu, uuendades selle välimust ning pakkudes klientidele ainulaadset elamust.

Mikrobioomi hoolitsus

Ca. 60-minutiline hooldus viiakse läbi LUMI toodetega ja vastavalt naha vajadustele. Hoolitsust alustame personaalse naha analüüsiga, mille järgi valime hoolitsuseks Sulle sobivad tooted. Seejärel liigume hoolitsuse ja põhjaliku näomassaaži juurde ning lõpetame mõnusa teepausiga.

Well-aging hoolitsus Gua Sha-ga

Aeglane lümfisüsteem võib põhjustada naha turset, väsimust ja eelkõige enneaegset vananemist. Kuna lümfiringe stimuleerimine on võimalik ainult lihaste liigutamise kaudu, on LUMI well-aging hooldus koos Gua Sha massaažiga selleks parim lahendus.

Hooldus viiakse läbi spetsiaalsete LUMI toodete ja Gua Sha massaažikiviga. Läbi meie uudse well-aging hoolduse võid märgata, et paraneb vereringlus, vähenevad tursed, kaovad tumedad silmaalused ja nahk saab justkui uue noorusliku sära. Pehmenevad kortsud ja peened jooned, sest Gua Sha lõdvestab näolihaseid ja -kudesid, siludes seeläbi ka vananemisilminguid.

Peamassaaz

Mis saaks olla parem kui üks peanaha-, dekoltee- ja kaelamassaaži, mis on loodud spetsiaalselt Sinu peanaha toitmiseks ja lõõgastamiseks, et tagada peanaha optimaalne tervis.

Massaažiks kasutatakse ainulaadset probiootilist õli, mis on loodud peanaha levinud probleemide, nagu kuivus, juuste väljalangemine, peanaha psoriaas, -dermatiit ja -ekseem hoolduseks. Rahustav massaaž mitte ainult ei stimuleeri vereringet, vaid soodustab ka lõõgastumist, aidates vähendada stressitaset – see on paljude peanaha seisundite puhul levinud tegur.

koostis

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi
Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud