Punetava naha smuuti

BIO-KLINIK näokreem + NAKED seerum

Original price was: €75.00.Current price is: €69.75. -

In stock

Punetav nahk on nüüdsest minevik, see prebiootiline smuuti on tulnud selleks, et jääda. Bio-Kliniku rahustav, niisutav ja põletikuvastane näokreem koostoimes Naked niatsiinamiidi sisaldava seerumiga  lubavad nahal end ise aidata, parandades ja tugevdades selle struktuuri aja jooksul.

 

Kirjeldus

Smuutitamise võlukunst – ühenda kõik kasulik oma peopesal

Me kõik teame, mis on smuuti. Aga mis on naha smuuti ning miks ja kellele seda vaja võiks minna? 99% tõenäosusega näiteks Sulle!

Keegi meist ei soovi, et nahahooldus muutuks keeruliseks teadustööks ja nõuaks liialt spetsiifiliste tooterutiinide järgimist. Seetõttu oleme juba aastaid soovitanud oma klientidele lihtsat nippi, mida ka ise pikalt kasutanud oleme.

Kui miksid rasvlahustuvad ja veebaasil tooted peopesas kokku, teed neist SMUUTI, siis saavad bioaktiivsed komponendid paremini Sinu nahas liikuda. Mõni neist jääb naha pealmisesse kihti, teine aga saab minna sügavamale. Rasvhapped aitavad liikuda rasvlahustuvatel ühenditel ja hüdrofiilsed ühendid aitavad omakorda veeslahustuvaid aineid.

PS! Naha anatoomiast saad lähemalt lugeda siit.

Smuutitamine on palju mõnusam, lihtsam ja kiirem, kui toodete teineteise otsa, kiht kihi peale kandmine! Seda julgeme Sulle lubada! Proovi järele – kes juba kasutab seda meetodit, kiidab smuutisid taevani.

Smuuti komplekti kuuluvad:

BIO-KLINIK näokreem + NAKED seerum

Punetav nahk on nüüdsest minevik, see prebiootiline smuuti on tulnud selleks, et jääda. Bio-Kliniku rahustav, niisutav ja põletikuvastane näokreem koostoimes Naked niatsiinamiidi sisaldava seerumiga  lubavad nahal end ise aidata, parandades ja tugevdades selle struktuuri aja jooksul.

Oluline! Mõnedes oludes tahame siiski kindlustada, et meie nahal oleks peal tugev kaitsekiht. Näiteks ekstreemsetes ilmastikuoludes nagu talvekülm või tugev päike, mis paneb niiskuse kuuma mõjul nahast aurustuma. Sellistes oludes võid ikkagi teha smuutit toonikust ja kreemist, kuid kanna kõige viimaseks pealiskihiks endale meelepärane rasvhapetest ja/või naturaalsest vahast koosnev toode. Näiteks sobib pealmiseks kihiks Arktiline näokreem mesilasvahaga (mesilasvaha on parim kaitse nahale, hoides ära niiskuse kao nagu kilekiht), päikesega katseta ka Sunberry seerumit, millel on lipiidkihti tugevdav toime, lisaks ka looduslik kaitse UV-kiirguse, sinise valguse ja teiste väliste stressorite eest.

Hea nipp tugeva päikese kätte minnes on niisutava kreemi alla lisada toonik, mis kaitseb lisaks niisutavale efektile UV-rünnaku eest (näiteks Nudist, mis sobib nii näole kui kehale). Enne päevitamist veendu, et oled veega varustatud! Suurim oht päikesepõletuseks on just kuiva naha korral, sest põletus tekib vee puudusel. Päevitusjärgseks smuutiks sobib ideaalselt värskendava lavendli hüdrosooli ja BIO-KLINIK kreemi segu, et taastada aurustunud niiskus ja rahustada nahka.

Meilt on vahel küsitud, et miks ei tee te siis üht, all in one toodet, mis sisaldaks kogu nahale vajalike ainete kompotti. Vastus on lihtne, samas mitmetahuline.

Esiteks annab smuutitamine võimaluse miksida just Sulle kõige sobivamaid tooteid, on huvitavam ja mitmekesisem. Teiseks saad Sa smuutitamise teel korrigeerida oma nahahooldustoote rasusust/kergust – kui soovid värskemat efekti, saad lisada enam toonikut ja vähem kreemi, või kui tunned vastupidist ja tahad tummisemat toodet, siis lisad enam kreemi ja vähem toonikut. Kolmandaks saame erinevate, minimaalsete looduslike koostisosadega toodete abil pakkuda Sulle puhtamat ja kvaliteetsemat nahahoolitsust. Soovime toota tõhusa toimega, kuumutamata tooteid, kuhu ei ole lisatud emulgaatoreid või kangeid säilitusaineid. Ja seda ikka Sinu naha hüvanguks!

Kui Sa ei soovi üldse kreemi kasutada, näiteks paksendajate või emulgaatorite tõttu (kuigi oleme viimasel ajal asendanud palju paksendajaid hoopis kodumaise vetikaga, mistõttu pole ka neid vaja alati karta), siis saadki ise teha SMUUTI ainult toonikust ja õliseerumist, pakkudes nahale kõiki vajalikke ühendeid ilma ühegi emulgaatorita. See tähendab minimaalseid koostisosi Sinu nahahoolduses – nahk saab vajaliku, puhtaima hoolitsuse ja Sina tead, et hoiad seeläbi keskkonda liigtarbimise eest.

Lisaks toetad kohalikke Eesti väikeettevõtjaid ja talunikke, kellelt LUMI toodetesse jõudev kodumaise looduse ramm pärineb. #toetakodumaist

koostis

Arvustused (0)

Jaga oma mõtteid!

Anna teada, mida sa arvad...

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Tagasiside

There are no contributions yet.

×

Login

Register


Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

Continue as a Guest

Don't have an account? Sign Up

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud