AER Scents 04 CEDAR+GINGER

Botaaniline parfüüm 30ml

9.00135.00 -

See värske, särtsakas aroom ühendab Virginia seedripuidu aromaatse soojuse magusa emupõõsa puiduõli, maitseka bergamoti ja ingverijuure mängulise vürtsiga. Lisatud on Prantsuse lavendlit, roosat pipart ja petitgraini (mõruapelsinipuude eeterlik õli), et luua parfüüm, millel on märkimisväärne sügavus ja sära. See on dünaamiline lõhn, mis sobib suurepäraselt loomingulisele ja sportlikule inimesele, hoides sind ärksana ning lisab iga pihustusega sinu päevale ergutavat hoogu.

Kirjeldus

AER-i parfüümid arenevad peenelt nahaga kokkupuutel, paljastades selles peidetud keerukuse ja kombineerudes kandja isikliku aroomiga, et luua lõhn, mis on tõeliselt ainulaadne iga inimese jaoks. Nautige kunstlikest saasteainetest koormamata parfüümi, kus looduslikud koostisosad ühinevad aromaatseks harmooniaks, millesse avastad end ikka ja jälle armumast!

koostis

KOOSTISOSAD: Alcohol (Ethanol), Aqua (Water), Juniperus virginiana (Virginia Cedar) wood oil, Santalum album l. (Indian Sandalwood) wood oil1 Zingiber officinale (Ginger) root oil, Schinus molle (Pink Pepper) berry oil, Citrus bergamia (Bergamot) peel oil, Eremophila Mitchelli (Buddha Wood) oil, Cedras deodora (Atlas Cedar) wood oil, Styrax benzoin dryander (Styrax) resinoid, Coriandrum sativum l. (Coriander) fruit extract, Canarium luzonicum (Elemi) extract, Wetiveria zizanioides stapf. (Vetyver) root oil, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Citrus aurantium l. (Petitgrain Citrionnier) leaf oil, Citrus limon l. burm. f. (Lemon) peel oil, Pogostemon cablin (Patchouli) extract, Tocopherol (Vitamin E), Salvia rosmarinus (Rosemary) extract.

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi
Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud