Maria in Barcelona

Lychee | 220g | Põlemisaeg 40h

20.00 -

In stock

Rüüpad sangriat ja naudid elust pakatavat linna, mis sind ümbritseb. Mõne kvartali kaugusel asuv Sagrada Familia hiilgab õhtupäikese käes. Selle koha lõhnad tabavad sind. Magusate viljade lõhn, röstitud liha ja akendest voolavad õrnad viirukiaroomid. Ilmub kelner sinu soovitud merehõngulise paellaga. Sa naeratad, teades, et järjekordne naeru ja tantsu täis öö ootab ees selles linnas, mis on elavam kui kõik, mida sa kunagi kogenud oled. See on Barcelona.

 

Kirjeldus

Rohkem kui ühelgi teisel aistingul, on lõhnadel võime meid mäestustesse tagasi saata – võib-olla mõne koha, inimese või tunde juurde. Kui vaatad pilti, siis meenub mälestuse visuaalne külg, kuid kui tunned lõhna, mis meenutab seda erilist aega – kannab see tõeliselt Sind sinna tagasi. Veelgi enam, lõhnad inspireerivad unistama kaugetest paikadest, inimestest, keda võime kohata, toidust, mida võime süüa, ja imedest, mida võiksime näha, kui teeksime selle esimese sammu uksest välja. Kui sügise ja talve pikad ööd hakkavad lähenema, lase LUMI lõhnaküünlal viia end paika, kus kunagi olid, või lase sel end inspireerida, loomaks tulevikku, mida soovid realiseerida.

Maria in Barcelona kajastab Kataloonia pealinna olemust, viies Sind ühe tikutõmbega Hispaania pidustuste linna. Pole kohta, mis inspireeriks Maria kirjasulge rohkem kui keevaline Barcelona, kus jätkub elu igasse nädalapäeva. Puuviljaselt magus lõhn viib mõtted tantsu ja naudingute juurde, mis tõstab tuju ja leevendab stressi, murdes sellega argipäeva üksluisuse.

Meie käsitsi valmistatud küünlad on:

  • disainitud ja toodetud siinsamas Eestis, meie pikaaegse koostööpartneri Meelika, OKO Candles OÜ poolt
  • valmistatud 100% puhtast looduslikust vahast
  • julmusevabad ja vegan

Betoonkonteineritesse valatud LUMI käsitöö küünlad toovad minimalistliku Skandinaavia rafineerituse hõngu igasse interjööri. Meie küünlaanumad on veekindlaks töödeldud naturaalse kanepiõliga ja sobivad suurepäraselt taaskasutamiseks, olgu siis taaskord küünlahoidjana või maitseka sisustuselemendina – näiteks lillepoti või hoiutopsina.

LUMI küünaldes on kasutatud 100% orgaanilisest puuvillast tahte ning rapsi- ja kookosvaha segu. Kogu meie vaha on toodetud Euroopas, on GMO-vaba ja vegan. Rapsi- ja kookosvahad pole mitte ainult biolagunevad, vaid ka põlevad parafiiniga võrreldes kauem ja puhtamalt. Kas pole mitte äge?

 

koostis

Küünla valmistamisel on kasutatud rapsi-ja kookosvaha segu. Vaha on toodetud Euroopas. See on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga ning vegansõbralik. Küünlas on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti. Kasutatud lõhnaained on kõik looduslikud eeterlikud õlid kui ka ekstraktide segud. Toode on disainitud ja toodetud Eestis.

Sisaldab allergeeni: Dipentene*.

*Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. 

 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud