Lolá in French Riviera

Lavender & Citrus | 220g | Põlemisaeg 40h

20.00 -

In stock

Oled vaatest lummatud. Purjekad jätavad safiirsinisest merest läbi sõites karged valged jäljed, samal ajal kui linases riides naine sõidab jalgrattaga, korvis pudel ja värske baguette. Lavendli ja tsitruse lõhn teeb su hinge rahulikuks. Sinu ees on piknikutekile laotatud lihtsate naudingute pidu – pains au chocolat, värske sai, pehmed juustud ja loomulikult ohtralt veini. Prantslased on nautlejad, kus inimesed mõistavad, et täiuslik lihtsus on keerukuse tipp. See on Prantsuse Riviera.

Kirjeldus

Rohkem kui ühelgi teisel aistingul, on lõhnadel võime meid mäestustesse tagasi saata – võib-olla mõne koha, inimese või tunde juurde. Kui vaatad pilti, siis meenub mälestuse visuaalne külg, kuid kui tunned lõhna, mis meenutab seda erilist aega – kannab see tõeliselt Sind sinna tagasi. Veelgi enam, lõhnad inspireerivad unistama kaugetest paikadest, inimestest, keda võime kohata, toidust, mida võime süüa, ja imedest, mida võiksime näha, kui teeksime selle esimese sammu uksest välja. Kui sügise ja talve pikad ööd hakkavad lähenema, lase LUMI lõhnaküünlal viia end paika, kus kunagi olid, või lase sel  end inspireerida loomaks tulevikku, mida soovid realiseerida.

Lolá in French Riviera hõlmab Vahemere rafineeritud olemust, viies sind ühe tikutõmbega Cannes’i ja St Tropezi vaiksesse luksusesse. Lolá organiseeritusel ja maitsepuhtusel purjetab kogu LUMI turundus. Prantsuse Rivierasse tagasi viiv lavendli aroom mõjub rahustavalt ja produktiivsust tõstvalt, täpselt nii nagu teeb seda Lolá olemus.

Meie käsitsi valmistatud küünlad on:

  • disainitud ja toodetud siinsamas Eestis, meie pikaaegse koostööpartneri Meelika, OKO Candles OÜ poolt
  • valmistatud 100% puhtast looduslikust vahast
  • julmusevabad ja vegan

Betoonkonteineritesse valatud LUMI käsitöö küünlad toovad minimalistliku Skandinaavia rafineerituse hõngu igasse interjööri. Meie küünlaanumad on veekindlaks töödeldud naturaalse kanepiõliga ja sobivad suurepäraselt taaskasutamiseks, olgu siis taaskord küünlahoidjana või maitseka sisustuselemendina – näiteks lillepoti või hoiutopsina.

LUMI küünaldes on kasutatud 100% orgaanilisest puuvillast tahte ning rapsi- ja kookosvaha segu. Kogu meie vaha on toodetud Euroopas, on GMO-vaba ja vegan. Rapsi- ja kookosvahad pole mitte ainult biolagunevad, vaid ka põlevad parafiiniga võrreldes kauem ja puhtamalt. Kas pole mitte äge?

 

koostis

Küünla valmistamisel on kasutatud rapsi-ja kookosvaha segu. Vaha on toodetud Euroopas. See on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga ning vegansõbralik. Küünlas on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti. Kasutatud lõhnaained on kõik looduslikud eeterlikud õlid kui ka ekstraktide segud. Toode on disainitud ja toodetud Eestis.

Sisaldab allergeene: Linalool*, d-Limonene*.

*Võib tekitada allergilist nahareaktsiooni. 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud