Vlad in Milan

Sandalwood | 220g | Põlemisaeg 40h

20.00 -

In stock

Istud munakivisillutisega väljakul, õhtupäike hääbub õrnalt Duomo tornide all. Naeruhelin ja veiniklaaside kõlin täidavad kõrvu, samas kui lopsakad sandlipuu ja tsitruselised lõhnad hõljuvad õrnalt üle ninasõõrmete. Sinu ümber on sumin. Elust pakatavad tänavad on täidetud  õnnelike, lobisevate inimestega, kes on riietatud uusima moe järgi, võib-olla mõned neist on isegi uut moodi seadmas. Tänavast saab moelava ja vastupidi. See on Milano.

Kirjeldus

Rohkem kui ühelgi teisel aistingul, on lõhnadel võime meid mäestustesse tagasi saata – võib-olla mõne koha, inimese või tunde juurde. Kui vaatad pilti, siis meenub mälestuse visuaalne külg, kuid kui tunned lõhna, mis meenutab seda erilist aega – kannab see tõeliselt Sind sinna tagasi. Veelgi enam, lõhnad inspireerivad unistama kaugetest paikadest, inimestest, keda võime kohata, toidust, mida võime süüa, ja imedest, mida võiksime näha, kui teeksime selle esimese sammu uksest välja. Kui sügise ja talve pikad ööd hakkavad lähenema, lase LUMI lõhnaküünlal viia end paika, kus kunagi olid, või lase sel  end inspireerida loomaks tulevikku, mida soovid realiseerida.

Vlad in Milan jäädvustab Itaalia moodsaima linna olemust, viies Sind ühe tikutõmbega tagasi Lombardia juveeli juurde, kust ka LUMI lõhna- ja moeguru Vlad ammutab trendikate videote tegemiseks inspiratsiooni. Sandlipuu aroom mõjub maskulliinselt ja turvatunnet loovalt, maandades ärevust ja luues teed vaimsele selgusele, täpselt nii nagu Vladi kohalolek seda teeb.

Meie käsitsi valmistatud küünlad on:

  • disainitud ja toodetud siinsamas Eestis, meie pikaaegse koostööpartneri Meelika, OKO Candles OÜ poolt
  • valmistatud 100% puhtast looduslikust vahast
  • julmusevabad ja vegan

Betoonkonteineritesse valatud LUMI käsitöö küünlad toovad minimalistliku Skandinaavia rafineerituse hõngu igasse interjööri. Meie küünlaanumad on veekindlaks töödeldud naturaalse kanepiõliga ja sobivad suurepäraselt taaskasutamiseks, olgu siis taaskord küünlahoidjana või maitseka sisustuselemendina – näiteks lillepoti või hoiutopsina.

LUMI küünaldes on kasutatud 100% orgaanilisest puuvillast tahte ning rapsi- ja kookosvaha segu. Kogu meie vaha on toodetud Euroopas, on GMO-vaba ja vegan. Rapsi- ja kookosvahad pole mitte ainult biolagunevad, vaid ka põlevad parafiiniga võrreldes kauem ja puhtamalt. Kas pole mitte äge?

 

koostis

Küünla valmistamisel on kasutatud rapsi-ja kookosvaha segu. Vaha on toodetud Euroopas. See on bioloogiliselt lagunev ning pikemalt ja puhtamalt põlev võrreldes parafiiniga ning vegansõbralik. Küünlas on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti. Kasutatud lõhnaained on kõik looduslikud eeterlikud õlid kui ka ekstraktide segud. Toode on disainitud ja toodetud Eestis.

 

 

 

Arvustused (0)

close
Toote lisamine ostukorvi

Pakendivaba või pakendiga?
-
+
ok, tehtud